Udělejte si wellness přímo doma s luxusní vířivkou - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Udělejte si wellness přímo doma s luxusní vířivkou

, PNM International,
Udělejte si wellness přímo doma s luxusní vířivkou
Zdroj: PNM International

Milujete relax v teplé vodě, která bublá a uvolňuje vaše svaly? Za wellness nemusíte jet do lázní, posilovny či do relaxačního centra. Stačí otevřít dveře vaší terasy či prostornějšího balkonu. Komfortní vířivku můžete mít snadno a bez problémů u sebe doma.

Jedinečné venkovní vířivky

Dnes už není problém zařídit si unikátní spa přímo u sebe doma. Tak jako jste si mohli před lety zakoupit bazén s nafukovacím kruhem, naplnit jej vodou a měli jste adekvátní náhradu formy veřejného plavání, tak i v případě vířivky se vám naskýtá jedinečná možnost mít diskrétní wellness u sebe doma. Mezi nejlepší venkovní vířivky tohoto typu se řadí Softub. Jedná se o velmi krásné a elegantní produkty, které si navíc můžete složit přesně podle vašich představ. Nabízí se pestrá škála zbarvení a dezénů. Vířivku lze instalovat samostatně nebo ji lze obložit dřevěnými či ratanovými prvky. Samotná realizace je velmi snadná. A co více, vířivka je lehká, takže pokud ji budete chtít přesouvat, zvládnete to bez problémů sami, dospělý člověk tento produkt snadno přemístí. To je výhoda mobilní vířivky. Jistě se vám bude zamlouvat i provozní stránka vířivek – nejsou hlučné a jejich užívání není nijak finančně náročné.

Pořiďte si venkovní celoroční vířivku

Bezespornou výhodu vířivky představuje její možný celoroční provoz. V létě si můžete užívat lázně pod horkým sluncem, v zimě může být krytá. Vířivka na zahradu vydrží i chladnější podmínky. Osvědčením je už jen samotná tradice produktu, vířivky Softub se v USA vyrábí už od roku 1986, v Česku si svoji oblibu získaly o 10 let později. Zvažujete, že budete patřit mezi spokojené majitele? Navštivte nový showroom Softub Praha v ulici K Pérovně 1622/33 v Praze – Hostivaři. Opomenutelné nejsou ani atraktivní slevy na vystavené kousky, jež se zde nabízí. Co myslíte? Je lepší chodit do wellness, kde se koupete ve vodě spolu s dalšími cizími lidmi, nebo si užijete relaxu v soukromí s těmi nejbližšími v atmosféře, jakou si nastavíte vy sami? Odpověď je asi jasná.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze