Pro EET a účetnictví stačí repasovaný počítač - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Pro EET a účetnictví stačí repasovaný počítač

, PNM International,
Pro EET a účetnictví stačí repasovaný počítač
Zdroj: PNM International

Byrokracie neustále roste a snižovat se nejspíš nikdy nebude. Stát chce po podnikatelích stále více a více formalit, které stojí nejen práci, ale i peníze. Zaměstnanci totiž potřebují prostředky, jež k práci využívají. Snad v každé firmě je zapotřebí tiskárny a počítače. Přitom zrovna ty nejsou právě malým výdajem.

Pro většinu firem existuje vhodné řešení, které sníží zátěž peněženky i přírody. Jsou jím repasované počítače.

Repasované počítače nejsou jen zboží z druhé ruky

Repasované počítače jsou takové, které už sice byly využívány, ale prošly důkladnou kontrolou. Nemusíte mít tedy strach, že by v nich něco nefungovalo. Zpravidla se navíc jedná o počítače, co byly používány ve firmách na nenáročnou kancelářskou činnost. Jako repasované se obvykle prodávají ty, jež byly v době svého nákupu úplnou špičkou na trhu, ani po několika letech si tedy ještě nezaslouží být použity jen na náhradní díly.

Na kancelářskou činnost, jako je účetnictví, určitě stačí

Repasované počítače mají často výkon, jaký byste dostali i u některých nových počítačů koupených v obchodě. Hráči nejnovějších herních titulů by s nimi asi spokojeni nebyli, ale člověk, který potřebuje pracovat s kancelářskými aplikacemi, účetním programem a občas něco vytisknout, bude spokojený. Ostatně k nejčastějším zákazníkům, již si repasovanou techniku kupují, patří právě malí podnikatelé, účetní firmy a prodejci s kamennou prodejnou.

Na jednom počítači toho ve firmě vyřídíte spoustu včetně třeba tisknutí EET účtenek. Ne, nepotřebujete na to žádný speciální přístroj, to se vám prodejci jen snaží namluvit. Jestliže máte pár účtenek denně, můžete je tisknout na běžné tiskárně na velký papír.

Koupit použitý počítač nemusí být riskantní

Máte k použitému zboží nedůvěru? Nemusíte, když nakoupíte u specialistů s dobrými referencemi. Co se týče repasované techniky, dobré reference od zákazníků má na Heureka.cz společnost Netstores, s.r.o., která provozuje e-shop www.levnapc.cz. U nich seženete slušný notebook či počítač i do pěti tisíc korun.