Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte rychlou online půjčku - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte rychlou online půjčku

PNM International,
Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte rychlou online půjčku
Zdroj: Archiv

Rychlou půjčku charakterizuje velmi stručná online žádost, kdy se dočkáte téměř okamžitě rozhodnutí, zda vám věřitel půjčí, či nikoliv. Zní to skvěle, krátká žádost a ihned víte, na čem jste. Jste-li bonitním klientem můžete zažádat o rychlou online půjčku i v bance a následně transakci dokončit na pobočce. Klienti s horší bonitou však nemusí věšet hlavu. Mohou si zřídit i nebankovní řešení. Ačkoliv se nedočkají tak dobrých podmínek jako v bance, díky neutuchajícímu konkurenčnímu boji se podmínky nebankovních půjček neustále zlepšují.

Jak fungují rychlé online půjčky?

Rychlé půjčky online nabízí celá řada poskytovatelů. Na internetu je lze dohledat pod různými názvy – půjčka 24, půjčka před výplatou nebo rychlá půjčka ještě dnesŘada z těchto půjček nabízí rozhodnutí o schválení úvěru už za 10–15 minut. Na webu věřitele začnete s tím, že uvedete, kolik si chcete půjčit. Vyplníte základní osobní informace a obratem se dozvíte, zda vám bude půjčka poskytnuta a za jakých podmínek. Někteří poskytovatelé jsou velmi striktní jiní naopak nabízejí značnou flexibilitu.

Během pár minut znáte vaše možnosti. Bude potřeba potvrzovat příjmy, nebo vám poskytovatel nabízí půjčku bez doložení příjmu? Je třeba ručit nemovitostí, nebo se obejdete bez ručení? Je půjčka neúčelová? Každý věřitel je jiný a nabídne vám různá RPSN, podmínky půjčky i zákaznický servis. Důležité je se ujistit, že se chystáte podepsat smlouvu o půjčce se subjektem, kterému můžete zcela věřit.

Skočit po první nabídce se může vymstít

Možnost získat okamžitou hotovost a s tím spojené unáhlené rozhodnutí se vám může hrubě nevyplatit. Někteří věřitelé nabízejí RPSN ve stovkách procent a pokud si hned nezkontrolujete výši přeplacené částky, nakonec zaplatíte mnohem více, než jste očekávali. Před uzavřením úvěru, a přijmutím nabídky na rychlou online půjčku za svou, je životně důležité se věnovat průzkumu trhu. Pečlivě hledat a vybírat nejlépe vyhovující půjčku je však nesmírně komplikovaná a časově náročná činnost, kterou je možná lepší nechat na profesionály.

Jak vybrat rychlou online půjčku?

Chápeme, že pokud se stav vašeho bankovního účtu blíží k bodu mrazu a potřebujete rychle finance, je snadné panikařit. Jednoduše se dostanete pod tlak a skočíte po první nabídce. Nemůžeme však dostatečně zdůraznit, jak důležité je, abyste na žádost o půjčku hleděli z dlouhodobého hlediska. Nejde přeci jenom o to, abyste se udrželi nad vodou tento měsíc.

Nebojte se použít nezávislý srovnávač

Výběr vhodné půjčky zkrátíte na minimum, využijete-li služeb nezávislého srovnávače. Jedním z takových srovnávačů je například AkutniPujcka.cz. Jaké výhody tato služba nabízí? Nezávislé srovnávače v reálném čase porovnávají nabídku online půjček a vybírají žadatelům to nejlepší, co momentálně úvěrový trh nabízí. Tím značně šetří všem zájemců o úvěr čas, neboť složité brouzdání internetem nahrazuje vyplněním poptávkového formuláře. Zbytek práce pak už zvládne sám kalkulátor. Zanalyzuje trh a porovná aktuální nabídku půjček s vašimi očekáváními, přičemž vám vybere nabídku ušitou na míru.

Tento typ kalkulátorů ocení především lidé s negativní úvěrovou historií a tím pádem horší bonitou. Pokud jste byli odmítnuti bankou, prozkoumají za vás nebankovní trh. Pomohou vám najít rychlou online půjčku bez doložení příjmů, rychlou půjčku bez registru nebo bez ručení. Záleží na vás a vašich možnostech. Srovnávač AkutníPůjčka a jemu podobné tu zde jsou kvůli tomu, aby nabídly dostupné transparentní půjčky těm, kteří tápají v rozbouřených vodách úvěrového světa.