Potřebujete peníze, ale banka vám úvěr neschválí? Zkuste nebankovní půjčku - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Potřebujete peníze, ale banka vám úvěr neschválí? Zkuste nebankovní půjčku

, PNM International,
Potřebujete peníze, ale banka vám úvěr neschválí? Zkuste nebankovní půjčku
Zdroj: PNM International

Situace, kdy potřebujeme trochu pomoci s rozpočtem a vzít si půjčku, nejsou nic výjimečného. Ceny jsou vysoké a platy příliš nerostou, takže velká většina domácností má každý měsíc napnutý rozpočet. A právě v těchto situacích se opravdu nehodí, když banka zamítne žádost o půjčku. Naštěstí to ale není jediná varianta a existují i jiné možnosti, konkrétně nejrůznější nebankovní půjčky. Jak si vybrat tu správnou a co za výhody to přináší?

Propočítejte si nabídku

Při výběru správného finančního produktu je nesmírně důležité všechno řádně propočítat. Musíte si být opravdu jistí, že jste si zvolili co možná nejvýhodnější variantu. Kromě výpočtu úrokové sazby a celkových úroků, které za půjčku zaplatíte, je dobré nezapomenout ani na případné poplatky. Každý poskytovatel má totiž rozdílné podmínky a nabízí jiné nebankovní půjčky. Pečlivým porovnáním se určitě trefíte do té správné půjčky.

Finanční produkty s licencí od ČNB

Nebankovní poskytovatelé půjček dnes musí dodržovat zákony a nařízení vydávaná Českou národní bankou. Díky tomu jde o bezpečné úvěry s dopředu známými podmínkami splácení. Přesně to platí i pro půjčku Profi Credit, kdy si můžete půjčit až 166 000 korun.

Rychlá půjčka se sjednáním přes internet

Výhodou dnešní internetové doby je značné urychlení všech procesů. A platí to i pro čerpání půjček. Při potřebě finanční výpomoci stačí občanský průkaz, druhý doklad a potvrzení příjmů a můžete dosáhnout až na částku, která vyřeší váš aktuální problém. Po schválení úvěru jsou peníze posílány na účet nejčastěji do druhého dne a k dispozici je máte podle toho, jak rychle se vám připisují platby. Vše je co možná nejvíce jednoduché a rychlé. I postup dalšího splácení je možné ovlivnit díky možnosti odložení splátek.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze