Potřebujete na nějakou dobu stavební stroj? Vypůjčete si ho - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Potřebujete na nějakou dobu stavební stroj? Vypůjčete si ho

, PNM International,
Potřebujete na nějakou dobu stavební stroj? Vypůjčete si ho
Zdroj: PNM International

S příchodem jarního počasí se zahajují výstavby nových budov a rekonstrukce těch stávajících. Stejně tak se upravuje okolí nemovitostí. Bohužel, některé práce je nemožné provést bez přítomnosti speciálních stavebních strojů. Pokud však nechcete kupovat kvůli několika hodinám kopání minirypadlo, není nic jednoduššího než si ho půjčit ve specializované půjčovně stavebních strojů.

Služeb půjčoven stavebních strojů využívají nejen firmy, ale také mnozí nefiremní zákazníci, kteří se pustili do stavby rodinného domu, jeho opravy, nebo rekonstrukce. Půjčovny se zpravidla nespecializují výhradně na firemní klientelu, brána bývá otevřena všem.

Co všechno dokáže půjčovna stavebních strojů nabídnout?

Potřebujete vykopat základy pro připravovanou budovu? V takovém případě se neobejdete bez rypadla, které hravě zvládne písek, hlínu, ba dokonce kamenivo. Sehnat se dají různá rypadla, u nichž se zpravidla liší hloubkový a výškový dosah. Společně s rypadlem se dají vypůjčit také různé doplňky, které si poradí třeba i s těžce přístupnými místy, jako jsou například příkopy.

Pro manipulaci se stavebním materiálem slouží teleskopické manipulátory, čelní nakladače, ale i kolové a pásové dumpery. I takoví pomocníci jsou v nabídce půjčoven stavebních strojů.

Na jakou půjčovnu stavebních strojů se obrátit?

Od roku 1991 na tuzemském trhu působí společnost NorWit, která se od samotného vzniku specializuje na prodej, servis a pronájem diamantových nástrojů a stavební mechanizace. Při výběru konkrétních strojů vám může pomoci proškolený personál, který je schopen podat vám všechny potřebné informace. Obchodní zástupci firmy působí v takřka všech regionech naší republiky, tudíž se určitě nestane, že by se k vám půjčovna stavebních strojů obrátila zády.