Neohrozte ani teď svůj e-shop dlouhými časy dodání - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Neohrozte ani teď svůj e-shop dlouhými časy dodání

,
Neohrozte ani teď svůj e-shop dlouhými časy dodání
Zdroj: BGA group

Další vlnu rozvolňování provází růst konkurence těm e-shopům, které dosud dokázaly věrně nahradit sortiment neotevřených kamenných obchodů. Dá se očekávat, že návrat do starých kolejí bude nějakou dobu trvat. Ale nastane vlastně někdy vůbec? Udržte si klienty získané za mimořádného stavu, a to díky perfektním službám a rychlému času dodání.

Mnoho firem muselo obratem reagovat na nařízení v rámci nouzového stavu a promptně přesunout svůj byznys do online prostředí. Pokud jste v něm již byli, museli jste ještě precizněji zpracovávat jednotlivé zakázky a potýkat se s rychle rostoucí konkurencí i komplikacemi spojenými s vládními nařízeními. Jednou z klíčových priorit byla logistika. Dlouhá doba dodání a laxní přístup vám mohl rychle srazit vaz.

Pošta i v květnu nezvládá export

Pokud jste minulé období zvládli, přichází nyní další výzva. Ivo Vysoudil z tiskového oddělení  pošty během května deklaroval, že v souvislosti s epidemií koronaviru může v současnosti trvat doručení poštovní zásilky z Česka do USA a dalších zemí i více než měsíc (zdroj: Lidovky.cz, 13.5.2020). “Běžný stav” zatím na obzoru není. Pokud takové lhůty nechcete akceptovat, obraťte se na soukromé společnosti, které díky vazbám na mezinárodní lídry v oblasti logistiky garantují kratší doby dodání.

Zaměřte se na soukromé přepravce

Kurýr Point vyzvedne balíky přímo na vašem skladě či depu a díky velkému množství expedovaných zásilek navíc dokáže nabídnout opravdu výhodné ceny. Expedují do více než 230 zemí světa a to včetně nadrozměrných zásilek. Zdarma zajistí i zprostředkování proclení zásilky, širokou síť odběrných míst, statistiky zásilek a další výhody pro analýzu vašeho byznysu. Jde o ideální službu pro obchodníky, e-shopy a inzertní portály, kteří hledají také garanci spolehlivé přepravy. Zanedbatelný není ani případný nárůst nových zákazníků, kterým například současný způsob doručování v režii některého z konkurentů nevyhovuje. Chcete- li získat odpovědi na vaše další otázky ke službám Kurýr Pointu nebo přímo navázat spolupráci, neváhejte je kontaktovat.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze