Nechte si své počítačové a firemní sítě spravovat profesionálně externí firmou - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Nechte si své počítačové a firemní sítě spravovat profesionálně externí firmou

PNM International,
Nechte si své počítačové a firemní sítě spravovat profesionálně externí firmou
Zdroj: Archiv

IT sítě se staly součástí téměř celé podnikatelské a firemní sféry bez rozdílu, jestli se na informační technologie specializujeme či nikoliv. A právě v případech, kdy nám mají sítě pouze sloužit k zajištění jiných firemních aktivit, bývá mnohdy neefektivní investice do vlastní správy sítě. Jde především o personální náklady, které nejsou vůbec levné. Pojďte tyto služby outsourcovat.

Svěřte chod své počítačové sítě těm, kteří problematice rozumí

Outsourcing IT služeb je ideálním řešením pro každou firmu, která se chce věnovat pouze svému core businessu a neplýtvat energií ani prostředky tam, kde to není nutné. Potenciál firmy je vhodné cílit tím správným směrem a „in house“ se nevěnovat službám, které by nás ve výsledku stály více, než když si na ně najmeme odborníky. Společnost INSTE nabízí firmám kompletní převzetí odpovědnosti nad bezproblémovým chodem celé IT infrastruktury a nad zajištěním uživatelského komfortu každého uživatele firemní počítačové sítě.

Základem služeb INSTE je správa počítačových a firemních sítí

Společnost sleduje trendy v poskytování ICT služeb (služby v oblasti informačních a komunikačních technologií) dodržuje standardy ITIL (Information Technology Infrastructure Library), což je soubor prověřených postupů a konceptů pro plánování, využívání a zkvalitňování informačních technologií ze strany dodavatelů IT služeb, včetně jejich zlepšování z pohledů zákazníka. V INSTE se nabízí firmám nejen profesionální zvládnutí problematiky, ale i lidský přístup. Počítá se s tím, že na druhé straně nesedí profesionál z IT oblasti, ale běžný uživatel, který chce IT pouze „užívat“. I proto nabízí nadprůměrný helpdesk s nonstop uživatelskou podporou 24/7.

Bezpečnost i školení IT gramotnosti

Samozřejmostí je u INSTE důraz na dokonalé zabezpečení IT a firemních sítí, a to z hlediska narušení i zálohování dat. Ve firmě si uvědomují důležitost dat a jejich ochrany. Proto v této i v dalších oblastech automaticky školí uživatele sítí, které spravuje a pomáhá firmám s vhodným nastavením ICT strategie.

Nechte si své počítačové a firemní sítě spravovat profesionálně externí firmou
3.7 (73.33%) 3 hlasování
Diskuze