Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Apartmán v Krkonoších: chalupa 21. století bez starostí a s výnosem

Pokud si pořídíte vlastní horský apartmán, můžete trávit zimní a letní dovolenou…

Zajímavosti o golfu, které jste nevěděli

Golf je vyhledávaným sportem, který se těší čím dál větší oblibě. Má dlouholetou tradici…

AAA Auto: Zdaleka nejen obchodník s ojetými vozy

Síť autocenter AAA Auto působí v České republice už bezmála třicet let. Aktivity firmy…

Skartovačky Leitz IQ
Skartovačky Leitz IQ
Autor: Esselte

Leitz radí: Důležité dokumenty patří do odpadkového koše 2.0

11. listopadu, 08:00 - Esselte
Skartovačky Leitz IQ
Skartovačky Leitz IQ
Autor: Esselte
Komerční sdělení
11. listopadu, 08:00

Důležité osobní materiály putují do odpadků. V lepším případě přetržené, v horším ani to ne. Přístup k nim může mít kdokoliv a kdokoliv je může snadno zneužít. Jak tomu zabránit, třeba kvůli celoevropským pravidlům ochrany osobních údajů pod označením GDPR? Snadno. Použijte chytrý odpadkový koš Leitz IQ.

Koš udělá z listů papíru, ať už jde o bankovní výpisy, účty s osobními údaji nebo obchodní smlouvy, papírovou drť. Pokud namítnete, že skartovačky jsou drahé, hlučné a nevzhledné, tak pro řadu přístrojů skartovačky Leitz IQ to rozhodně neplatí. V široké řadě modelů najdete cenově dostupné přístroje pro domácí použití i skartovačky s vysokým stupněm utajení P6+, která z papíru udělá v podstatě prach.

Skartovačky Leitz IQ ( Autor: Esselte )

Úzká, nebo super pracovitá

Všechny skartovačky Leitz IQ mají atraktivní design, takže výborně doplní vaše pracovní místo. Jsou kompaktní a u výkonných modelů oceníte kolečka pro snadnou manipulaci. Provoz je tichý a údržba velmi snadná. Do všech modelů stačí jednou za měsíc vložit speciální olejové papíry Leitz, které promažou řezací čepele i motor, jinou údržbu nevyžadují. Bát se nemusíte ani zaseknutého papíru, všechny modely Leitz IQ při problému s papírem zapnou automaticky zpětný chod a problém tak vyřeší.