Digitalizace mění i strojírenství – zvyšuje produktivitu, efektivitu a přináší úspory - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Digitalizace mění i strojírenství – zvyšuje produktivitu, efektivitu a přináší úspory

,
Digitalizace mění i strojírenství – zvyšuje produktivitu, efektivitu a přináší úspory
Zdroj: PNM International

Nezadávejte strojírenskou výrobu sami. Známe někoho, kdo vám výrobu zprostředkuje a domluví využití výrobních kapacit na klíč a výhodněji. První tržiště volných strojírenských zakázek a kapacit strojů zjednodušuje zadávání zakázek i pomáhá ušetřit.

Český strojírenský start-up Kooperace.cz chce změnit svět

S tímto cílem vstoupil mezi zadavatele strojírenské výroby a výrobce unikátní projekt, který slibuje jednodušeji najít výrobní kapacitu pro zakázky z oblasti strojírenské výroby. Stačí nahrát výkres a o vše se pak postarají v startupové firmě. Jako zadavatel za službu v této chvíli nic neplatíte.

Projekt přináší výhody i výrobcům

Umožňuje totiž efektivněji využívat strojní kapacity. Výrobci se vyhnou jednáním o zakázkách, které nejsou schopni technicky realizovat. Firma je navíc prezentována mezi potenciálními zákazníky, takže má šanci získat nové zakázky od nových zákazníků. Startup si od výrobce, tedy realizátora zakázky, bere 2% provizi.

Kooperace.cz je prvním projektem sdílené ekonomiky ve strojírenství

Firmy mohou nabízet snadno výrobní kapacitu a bez nutnosti nákladného marketingu získávat nové zákazníky. Svoji kapacitu díky startupu Kooperace.cz nabídnete i mimo hranice České republiky. Opět bez nákladů na marketing. Pro své stroje i lidi najdete nejen uplatnění, ale jejich chod a práce mohou být i lépe zaplaceny.

Přestaňte utrácet nesmyslné částky za marketing tam, kde vás vaši potenciální zákazníci i tak nenajdou. Díky startupu Kooperace.cz naplníte svoji výrobní kapacitu, dostanete chuť ji třeba i rozšířit o další možnosti a svůj věhlas přenesete rovněž za hranice. Víte, že jste dobří v tom, co děláte, ale neumíte to o sobě dát vědět? S tím vším vám pomůže nové digitální tržiště strojírenských zakázek a strojírenských výrobních kapacit. Projekt Kooperace.cz mění svět strojírenství. Zapojte se, nebo o tom dejte vědět jiným.

Digitalizace mění i strojírenství – zvyšuje produktivitu, efektivitu a přináší úspory
2.3 (46.67%) 9 hlasování
Diskuze