FEN.CZ – portál pro zadavatele veřejných zakázek i pro dodavatele - Euro.cz

Přihlášení

FEN.CZ – portál pro zadavatele veřejných zakázek i pro dodavatele

, PNM International,
FEN.CZ – portál pro zadavatele veřejných zakázek i pro dodavatele
Zdroj: PNM International

Dodavatelé mají v současné době problém najít veřejné zakázky, zadavatele zase trápí nedostatek kvalitních nabídek. Právě z daného podnětu vznikl speciální projekt, jenž oba problémy řeší. V následujících řádcích vám představíme portál FEN.CZ s Centrální databází dodavatelů.

Internetový portál FEN.CZ slouží ke dvěma hlavním účelům. V podstatě se jedná o agregátor zakázek z různých systémů, takže dodavatelé mají všechno na jednom místě. Zároveň však poskytuje Centrální databázi dodavatelů, takže zadavatelé si mohou vybírat z více než 120 tisíc dodavatelů.

Výhody pro dodavatele i zadavatele

V první řadě vás potěší, že na Centrální databázi dodavatelů jsou připojeny různé nástroje, které slouží ke snadnější administraci veřejných zakázek. Z projektu těží obě strany, tedy dodavatelé i zadavatelé.

Dodavatelé ocení, že z jednoho účtu mají přístup k důležitým a významným elektronickým nástrojům a do různých nástrojů bez nutnosti neustále se přihlašovat. Stejně tak je potěší i skutečnost, že je mohou zadavatelé oslovit skrze databázi.

Zadavatelé veřejných zakázek zase využijí vyhledávací funkci, neboť mohou najít mezi registrovanými firmami tu, která jim bude vyhovovat svými cenami a službami. Využitím Centrální databáze dodavatelů zadavatel získává nejen lepší nabídky, ale také naplní požadavky na transparentnost zakázky, neboť může vybírat z maximálního počtu dodavatelů.

Více než 550 tisíc zakázek

Skrze vyhledávací formulář máte možnost najít spoustu zakázek z různých oblastí. V databázi je momentálně přes 550 tisíc zakázek, přičemž číslo se neustále zvyšuje. Formulář nabízí základní vyhledávání i rozšířené vyhledávaní. Veřejné zakázky si seřadíte podle data publikování. Vždy u ní máte uvedenou fázi, druh zadávacího řízení, předpokládanou hodnotu i lhůtu pro podání nabídek.

Jestliže máte podrobnější specifikace, například chcete vyhledat zakázky od konkrétního zadavatele, použijte rozšířené vyhledávání.

Diskuze