Foot Locker otevře pětipatrovou prodejnu na Václavském náměstí - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Foot Locker otevře pětipatrovou prodejnu na Václavském náměstí

, čtk,
Foot Locker otevře pětipatrovou prodejnu na Václavském náměstí

Řetězec se sportovní obuví a oblečením Foot Locker otevře v polovině roku na pražském Václavském náměstí svou největší prodejnu ve střední Evropě. Obchod o rozloze téměř 1500 metrů čtverečních zaujme pět pater v Paláci Euro. Uvedla to realitní poradenská společnost Cushman & Wakefield, která pronájem prostor zprostředkovala.

Nová prodejna nahradí v Paláci Euro módní řetězec Promod a kasino. „Prahu považujeme v rámci regionu středovýchodní Evropy za klíčovou lokalitu. Místní trh je stabilní a turistický ruch je dlouhodobě na vzestupu,“ uvedl ředitel zodpovědný za nemovitosti ve Foot Locker Europe Martin Macháč.

„Centrum Prahy se dlouhodobě profiluje jako nejatraktivnější retailová lokalita ve střední a východní Evropě. Důkazem je stále rostoucí zájem mezinárodních značek o prostory pražského centra, především o obchodní jednotky v ulicích Na Příkopě, Pařížské a na Václavském náměstí, které čeká v nadcházejících letech rozsáhlá revitalizace,“ dodal partner ve společnosti Cushman & Wakefield Jan Kotrbáček.

Značka Foot Locker vznikla v roce 1974. Má více než 800 obchodů v Evropě a přes 3000 celosvětově.

Dále čtěte:

Obchod se chystá na EET: řetězce jsou připravené, malí čekají problémy

Globus se zbavuje hobbymarketů Baumarkt, chce se zaměřit na potraviny


Ohodnoťte tento článek
Diskuze