Kniha Výhod pro rok 2017 je již v prodeji!! - Euro.cz

Přihlášení

Kniha Výhod pro rok 2017 je již v prodeji!!

,
Kniha Výhod pro rok 2017 je již v prodeji!!
Zdroj: Kniha Výhod pro rok 2017
Komerční sdělení

Druhé vydání Knihy Výhod je již v prodeji. Jedná se o českou mutaci celosvětově oblíbeného konceptu a bestselleru, i když s klasickou knihou nemá nic společného. Tzv. Coupon Book, tedy kniha plná slevových kupónů, je kalendářní ročenka s platností po celý rok. Kniha je jedinečná jak svým rozsahem, tak i obsahem. Celkem nabízí 276 slevových kupónů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kniha ve své klasické tištěné verzi stojí 499 Kč, mobilní aplikace vyjde na 399 Kč, a pokud si ani tak nejste jistí její koupí, můžete si ji otestovat, k dispozici je totiž i měsíční verze mobilní aplikace v ceně 49 Kč. Kniha je rozdělena do 4 sekcí. První nabízí slevy v oblasti: jídlo, pití a kluby, ve druhé můžete vybírat ze sportu, relaxu, kultury či zábavy, třetí pak nabízí slevy v kategorii: obchod, služby, cestovky a novinkou oproti knize 2016 je i kategorie děti, kde jsou kupóny například do různých tématických zábavných parků či slevy do hračkářství.

„Věříme, že s letošní verzí budou zákázníci opravdu spokojení. Snažili jsme se, aby si na své přišel opravdu každý. Troufáme si tvrdit, že Kniha Výhod 2017 bude opravdu bomba,“ shodují se autoři knihy David Nábělek a Martin Janata.

Oproti loňskému vydání je kniha tenčí a lehčí, ale to samozřejmě neznamená, že by byla o něco ochuzena. Naopak je ještě víc nabitá slevami od zvučných firem a značek. V knize jsou akce 1+1, slevy min. 20% – 80%, ale například i vstupy zdarma do fitness, wellness či spousty voucherů na různé výhodné nákupy. Novinkou je bonusový zákaznický kód, který umožní on-line vstup k spoustě dalších slev, výhodám či soutěží.

„Kniha Výhod je výborný nápad, nedávno jsem si s kupónkem do Nike koupila boty za 2499 a se slevou 30 procent se mi hned vrátilo ještě víc než je cena knihy,“ prozrazuje majitelka Knihy Výhod 2016.

„S Knihou Výhod z roku 2016 mám ty nejlepší zkušenosti. S poukázkami nakoupíte prakticky všechno. Letos oceňuji hlavní mobilní aplikaci. To mi přijde úplně super. Všechny slevy budu mít prakticky stále u sebe,“ dodává další spokojená zákaznice Veronika.

Mezi nejzajímavější slevy jistě patří 30 procentní do Nike, vouchery na 200 či 500 do internetového obchodu ZOOT nebo 30 procentní sleva do Hilfiger Denim. Rodiče dětí jistě ocení 25 procentní slevu v Bambuli nebo voucher na kolotoč zdarma v Hamleys. A pokud ani jedna jízda nestačí, můžete si nabít kredit a stejnou částku dostanete zdarma.

Hlavní novinkou v roce 2017 je ovšem mobilní aplikace Knihy Výhod a její revoluční propojení s Google mapami a možnost dokupování kupónů. A jak bude mobilní aplikace fungovat? Stačí si koupit krabičku s číselným kódem, zadat do mobilní aplikace a poté jednoduše vybírat z nabízených slev. Je tedy jen na Vás, zdali si vyberete fyzickou či elektronickou verzi.

Více informací a objednávky na www.knihavyhod.cz