Videobsah, sociální sítě i úroveň zpravodajství. Czech Internet Forum nabízí trendy témata - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Videobsah, sociální sítě i úroveň zpravodajství. Czech Internet Forum nabízí trendy témata

,
Videobsah, sociální sítě i úroveň zpravodajství. Czech Internet Forum nabízí trendy témata
Komerční sdělení

Letošní ročník konference pokrývá všechny aktuální trendy: vývoj reklamního trhu, vliv nové legislativy na marketing, dopady využívání AI na média nebo programatický nákup reklamy. Buďte u toho s námi.

Pokud chcete být připraveni a neztratit se v dnešní turbulentní době, nenechte si 12. října ujít Czech Internet Forum 2021. Kompletní program a všechny důležité informace najdete na webu konference.

Na jaké trendy se podíváme?

Jak obstálo zpravodajství během pandemie nemoci covid-19?

S fake news a dezinformačními weby se nejspíš setkal každý z nás. Josef Šlerka z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy spolu s Hanou Friedlaenderovou z Nielsen Admosphere se ve své společné přednášce opřou o reálné zkušenosti českých uživatelů s těmito fenomény. Soustředit se budou také na otázky nezávislosti médií v demokratické společnosti. Zpravodajství v Česku během pandemie prošlo těžkou zkouškou – obstálo a můžeme ho považovat za důvěryhodné?

Sociální sítě generace Z: co v sobě skrývají?

TikTok a Snapchat jsou sociální sítě, které hojně využívají mladí lidé. Jaká je demografická struktura těchto platforem v ČR? Jak vypadá obsah, reklamy a taktiky? Co je specifického pro tuto mladou cílovku v rámci komunikace? Představíme si ukázky z konkrétních kampaní, ukážeme si, co funguje, co naopak ne a pro jaké značky se to hodí. Tématem nás provede Vojtěch Lambert z LCG New Media.

Jak se daří české videotéce v porovnání s giganty, jako jsou Netflix nebo HBO GO?

Čeští uživatelé využívají řadu placených videoplatforem. Jak se podařilo tomuto odvětví se adaptovat na český trh? Jak to vypadá s budoucností videoobsahu? A jak se daří videotéce Voyo patřící pod křídla Central European Media Enterprises (CME)? Vše prozradí Daniel Grunt.

Jaká další témata otevřeme?

Během 12. října se na Czech Internet Foru můžete také těšit na přednášku o blízké budoucnosti reklamního trhu, tématu se ve společném příspěvku ujmou Tomáš Hynčica z Nielsen Admosphere a Ondřej Novák z Asociace mediálních agentur (ASMEA). U logistiky a konkrétně perfektního zvládnutí tzv. poslední míle se zastaví Martin Marek z technologicko-logistického startupu DoDo. Jak přesně fungují online tržiště a jaký je jejich potenciál prozradí Miroslava Birešová z Kaufland.de.

Celkem proběhne 12 prezentací a jedna velká panelová diskuze. Na podiu vystoupí 19 skvělých spíkrů. 

Seznamte se i s dalšími našimi přednášejícími. Jejich kompletní výčet, včetně témat, se kterými 12. října vystoupí na podiu Konferenčního centra City v Praze, najdete na webu konference. Pro účast stačí vyplnit online formulář.

Partnerem konference je DoDo, Kaufland.de, LCG New Media, Teads, mediálními partnery jsou Marketing Journal, MediaGuru a Seznam.cz. Konference proběhne za podpory TUESDAY Business Network. Organizátorem je Lupa.cz, produkci zajišťuje Internet Info.