Sjednejte si operativní leasing 21. století u silného poskytovatele - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Sjednejte si operativní leasing 21. století u silného poskytovatele

,
Sjednejte si operativní leasing 21. století u silného poskytovatele
Komerční sdělení

V moderní době potřebujete při podnikání partnery, na které se můžete spolehnout, dokáží flexibilně reagovat a chovají se profesionálně. Poskytovatele operativního leasingu nevyjímaje. Jak by měl tedy vypadat ideální operativní leasing, který bude pomáhat růst vaší firmě ve 21. století, a kde jej najít?

Zkušenosti a profesionalita až na prvním místě

Aby se váš business posouval kupředu, musíte uzavírat dohody se silnými a zkušenými hráči, kteří vám nejen nabídnou svou službu či produkt, ale dokáží vám zároveň dobře poradit, pokud se potýkáte s problémy. Mezi zkušené, stabilní a roky prověřené leasingové společnosti patří Business Lease. Tento poskytovatel operativního leasingu vstoupil na český trh před 25 lety a mezi své klienty řadí například O2, OBI, Rossmann nebo Net4Gas. Léta v oboru pomohla firmě shromáždit obsáhlé know-how, které dále předává všem svým zaměstnancům, aby dokázali řešit situace klientů tím nejlepším způsobem v nejkratší možné době a s naprosto profesionálním přístupem. Například v době, kdy pro mnohé podnikatele představovalo sjednání operativního leasingu nejistou volbu, Business Lease jim nabídl zapůjčení vozů ze svého autopůjčovny Business Rent až na několik měsíců za podmínek srovnatelných s operativním leasingem.

Inovativní a proaktivní přístup samozřejmostí

U svého poskytovatele operativního leasingu požadujte hlad po zdokonalování. Ať už se jedná o služby samotné, tak zefektivňování jednotlivých procesů spojených s provozem vašich vozů. Pověstnou zatěžkávací zkouškou se stal rok 2020, kdy se musely firmy napříč různými odvětvími naučit fungovat za zcela bezprecedentních podmínek. Společnosti Business Lease se podařilo takřka ze dne na den přepnout do on-line režimu, aniž by se tím snížila kvalita poskytovaných služeb, zároveň však nabídla svým klientům řadu dalších řešení ve svízelné době. Dále kladla důraz na spokojenost zákazníků, poskytovala poradenství a full-servisové služby. Ve svém rozvoji však zvládnutím pandemického režimu nekončí. Naopak připravuje pro své klienty další produkty, které jim ulehčí jak správu vozového parku, tak podnikání.

Rychlá řešení na počkání

Kvalitní poskytovatel operativního leasingu nezačne váš problém či požadavek pouze řešit, nýbrž ho i vyřeší. Pakliže se objeví zádrhel, který prodlouží dobu zpracování, měl by vás informovat, vysvětlit situaci a stanovit alespoň přibližný termín, kdy můžete změnu očekávat. Schopnost dobře komunikovat a pružně reagovat oceňují právě klienti Business Lease. Díky široké servisní síti a propracovanému systému objednávání vás společnost nevystaví dlouhé čekací lhůtě, v případě nutnosti vám obstará náhradní vozidlo a převezme všechnu administrativu spojenou se servisováním či pojistnými událostmi na svá bedra. Business Lease není navíc omezený jen na určité značky, proto vám dokáže rovněž vyjít vstříc v rámci vašich preferencí bez zbytečných kompromisů.

Operativní leasing 21. století

Moderní operativní leasing by měl odpovídat 21. století nejen svými podmínkami a zahrnutými službami, nýbrž i nabídkou. U Business Lease tak najdete mezi nabízenými vozy také hybridní a plně elektrické modely vyhovující požadavkům na ekologii provozu. Pokud navíc využíváte službu Go Share určenou pro možnost vnitrofiremního sdílení automobilů, získáte pro správu vozového parku uživatelsky příjemnou a přehlednou aplikaci, jejímž prostřednictvím budete mít o své flotile vždy perfektní přehled a zaměstnanci si zde mohou vozy rezervovat.