Proč nakupujeme prémiové značkové oblečení tak dychtivě? - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Proč nakupujeme prémiové značkové oblečení tak dychtivě?

,
Proč nakupujeme prémiové značkové oblečení tak dychtivě?
Komerční sdělení

Prémiová kvalita zboží je jistota, na kterou se můžete spolehnout. Značkové zboží v prémiové kvalitě vyniká mezi ostatními kolekcemi, protože je vyrobeno z kvalitních materiálů, bývá často bezešvé, příjemně se nosí a vydrží vám na dlouho. Značkový kousek v prémiové kvalitě můžete nosit leta, a proto je výhodné si ho pořídit jak kvůli vlastní peněžence (ušetříte), tak kvůli planetě (jde o udržitelnou módu).

Prémiová kvalita – skvěle padne a vydrží na věky

Určitě znáte ten pocit, když nakoupíte levné oblečení, tzv. rychlou módu, která pak nesedí, je prazvláštně ušitá, použité materiály jsou nepříjemné na tělo, a navíc se brzy začnou párat švy, nebo vybledne barva. Kousek je sice levný, ale nakonec vás vyjde draho, protože vydrží jen jednu sezónu, a navíc se v něm necítíte. Pokud nechcete řešit podobné problémy, podívejte se raději na značkové oblečení v prémiové kvalitě. Z prémiové módy můžete vybírat dámskou i pánskou módu (mrkněte třeba na: šaty dámské na modivo.cz nebo https://modivo.cz/m/panske-moda.html ) a budete mít jistotu, že se k vám dostane zboží, které nebudete chtít vracet. Kdo propadne prémiové módě, už většinou po levných kouscích nesáhne, protože rychle pochopí její výhody.

Prémiová móda – vypadá dobře a dobře se nosí

Prémiové kolekce snadno rozpoznáte od neznačkových a méně kvalitních. Použité materiály jsou tradiční nebo chytré, takže se můžete spolehnout, že budou vyhovovat vašim potřebám. Bavlna, satén, manšestr nebo nanomateriály jsou ověřené látky, ve kterých se budete cítit dobře. Sportovci, ale i manažerky ve firmách nebo učitelky ocení oblečení, které je díky postupům při výrobě prodyšné, nezpotíte se v něm tolik, neroztrhne se hned a jeho barvy vydrží. Můžeme si vyjmenovat známé značky, které se na prémiovou módu soustředí, ale vězte, že i klasické konfekce vydávají prémiové kolekce, kde dostane zákazník něco lepšího, než je běžně na pultu. Sportovní oblečení, byznys móda nebo i kvalita na doma, to vše oceníte, pokud si prémiovou módu pořídíte. Klasické značky jako Adidas, Nike, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess nebo Armani jsou zárukou prémiové kvality vždy, ale můžete objevit i menší, stejně dobré značky.

Udržitelná prémiová móda šetří přírodu i vaši peněženku

S kvalitním značkovým oblečením v prémiové kvalitě se připojíte k trendu udržitelnosti a nebudete zatěžovat planetu přebytečným odpadem, které nutně vzniká při produkci rychlé módy. Ta vydrží zpravidla jen jednu sezónu (nezřídka i jen jedno praní), takže brzy končí v kontejneru a musíte dokoupit nové. Ve výsledku vás množství oblečení s takovým přístupem vyjde na stejné peníze, jako kdybyste pořídili dražší kvalitnější prémiovou módu. Cena prémiové módy nemusí být vždy vysoká, pokud budete sledovat slevy a akce, seženete luxusní modely za hubičku. Najděte si oblíbenou značku a jako pravidelný zákazník často dostanete zvýhodněnou nabídku. Udržitelnost je navíc tématem dneška, lidstvo se snaží přiklonit k zero waste principu (princip nulového odpadu) a prémiová móda v tomto vítězí nad to rychlou na plné čáře. Naše babičky ještě dnes vzpomínají na dřívější kvalitu oblečení, po revoluci k nám však začaly pronikat padělky nebo extrémně levné zboží vyráběné v Asii. Doufejme, že příklon ke kvalitě, bude trendem budoucnosti.