Porovnejte si půjčky online a ušetřete - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Porovnejte si půjčky online a ušetřete

,
Porovnejte si půjčky online a ušetřete
Komerční sdělení

Pokud se vám v současné době nedostává peněz, můžete si je jednoduše půjčit ať už u bankovních, nebo nebankovních společností. V případě, že nepatříte mezi zákazníky se špatnou platební historií a své závazky platíte vždy včas, půjčka vám bude pravděpodobně obratem schválena. Jak ovšem vybrat tu nejvýhodnější?

Srovnání půjček se vyplatí

Naštěstí už nemusíte obcházet jednotlivé instituce a potupně se doprošovat, kolik a za jakých podmínek vám půjčí. Jednoduše využijete srovnání půjček online, jež vám ušetří nejenom peníze, ale též čas a nervy. Na Ušetřeno.cz vše vyřídíte rychle a jednoduše v online kalkulačce, do níž si zadáte potřebné parametry. Čili kolik si chcete půjčit, jaký bude účel a jak dlouho plánujete půjčku splácet. Během okamžiku se vám ukáže srovnání nabídek téměř od dvou desítek bankovních i nebankovních institucí. Zobrazí se všechny zásadní údaje, jimiž jsou splatnost, RPSN, úroková sazba, případné poplatky za poskytnutí úvěru nebo jeho předčasné splacení.

Co budete potřebovat?

Neúčelová půjčka zpravidla vyžaduje 2 doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmu a o trvalém bydlišti. Nebankovní půjčky tak přísné požadavky nemají. Většinou si vystačíte s dokladem totožnosti potvrzujícím vaši plnoletost a výší příjmu. Jaké konkrétní podklady budete k půjčce potřebovat, se dozvíte ve výše zmiňovaném srovnání nabídek. Skvělou zprávou je, že si půjčku můžete kompletně vyřídit na Ušetřeno.cz z pohodlí domova. Pokud to daná společnost umožňuje, budete přesměrováni na její webové stránky, kde vyřídíte vše potřebné. Dokonce vám úvěr online schválí a peníze tak budete mít na svém účtu klidně do 15 minut. V případě, že máte záznam v registru dlužníků, nemusí být půjčka schválena. Peníze vám ovšem může půjčit nebankovní společnost, jež do tohoto registru nenahlíží. Počítejte ovšem s vyššími úroky.