Nuda v práci? Zahrajte si 3 tajné hry na Google vyhledávači - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Nuda v práci? Zahrajte si 3 tajné hry na Google vyhledávači

, prk,
Nuda v práci? Zahrajte si 3 tajné hry na Google vyhledávači

Někdy prostě musíte „vypnout“ i v kanceláři. Zahrajte si tyhle tři tajné hry na Googlu. Příjemnou zábavu!

1. Zerg Rush

 Zerg Rush, hra na Google vyhledávači

Cílem hry je kliknutím zničit co nejvíce kroužků, než vám zneškodní všechny vaše výsledky vyhledávání. Bohužel, tahle hra funguje pouze na počítači, na mobilu si jí nezahrajete. Hru spustíte tak, že do vyhledávače zadáte slovní spojení „zerg rush“.

2. The Offline Dinosaur Game

 The offline dinosaur game, hra na Google vyhledávači

se vám někdy stalo, že vám vypadl internet. Co teď? Předpokládáme, že jste si všimli malého dinosaura na obrazovce. Při chybové hlášce prohlížeče stačí zmáčknout mezerník a dinosaurus se začne pohybovat. A můžete si začít hrát. Vaším úkolem je přeskakovat stále se zrychlující kaktusy. Velice zábavné… Snad poprvé si budete přát, aby vám ten internet vypadl. A pozor, hru si můžete zahrát i na vašem mobilním telefonu. Stačí kliknout na dinosaura.

3. Atari Breakout

 Atari Breakout, hra na Google vyhledávači

K této hře se dostanete tak, že do vyhledávače obrázků zadáte sousloví „atari breakout“. Tato hra připomíná hru Atari ze 70. let. Vaším úkolem je zničit všechny barevné kostičky pomocí malé kuličky, která se odráží od modrého obdélníku. Kulička se postupně zrychluje a tak to je docela makačka.

Bonus – Pixwords

Logická hra na mobilní telefony PixWords je stále velice oblíbenou, přestože je už stará přes 5 let. Cílem hry je podle předloženého obrázku vyplnit tajenku z dostupných písmen. Jestliže budete v koncích stejně jako mnoho uživatelů před vámi, můžete sáhnout po Pixwords nápovědě na www.pixwordsnapoveda.cz.


Přečtěte si dvě desítky otázek, kterým je lepší se během pracovního pohovoru raději vyhnout20 otázek, kterým se na pohovoru rozhodně vyhnout
Sdílet na FB Tweetnout Komentovat