Nadčasové propojení designu a funkčnosti! - Euro.cz

Přihlášení

Nadčasové propojení designu a funkčnosti!

Kateřina Fialová,
Nadčasové propojení designu a funkčnosti!
Zdroj: Vergola
Komerční sdělení

S přicházejícím jarem trávíme přirozeně víc a víc času venku.  Pokud máte terasu a toužíte po vhodném zastřešení, pak se dnes nabízí spousta řešení. 

My v redakci jsme byly nadšené z lamelových pergol značky Vergola®. Nikde na světě nenajdete totiž dvě jejich stejná řešení. Veškeré vybavení a doplňky jsou zakomponovány a integrovány v rámci systému tak, aby bylo vše vizuálně a designově čisté, bez rušivých prvků (například viditelných šroubů). A co navíc potěší – jednotlivé prvky lze vzájemně kombinovat a doplňovat, takže tento systém nabízí nespočet řešení, včetně kombinace se sklem, látkami a trendy záležitostí – grafickými laserovými panely. Nosnou konstrukci si můžete zvolit z hliníku, dřeva, betonu, oceli nebo zdiva. A jak dlouho vám tento stínicí lamelový systém vydrží? Protože se vyrábí už od roku 1984, má za sebou značka třicetiletou ověřenou životnost a realizaci ve všech klimatických pásmech.

Dřevěná bioklimatická pergola, zdroj: Vergola

BODY NAVÍC Díky designu a preciznímu zpracování dokáže ozvláštnit exteriér vašeho domu. Můžete tak v klidu odpočívat, grilovat nebo prostě žít venku na slunci i za deště. Jestliže chcete přidat více světla, pootočíte lamely. Pokud naopak začne pršet, zabudovaný dešťový senzor lamely automaticky zavře. A po dešti se lamely vrátí samy zpět do původní polohy. Je příjemné se o nic nestrachovat a jen zaslouženě odpočívat. Na podzim, když se ochladí a dříve se stmívá, si lze dokoupit užitečné doplňky, jako je teplomet nebo osvětlení na míru. Manipulace je extrémně jednoduchá a vše funguje na dálkové ovládání.