S Lipa Landem je učení hrou - Euro.cz

Přihlášení

S Lipa Landem je učení hrou

, Komerční sdělení,
S Lipa Landem je učení hrou
Komerční sdělení

Aplikace Lipa Land přináší revoluční řešení vzdělávání a rozvoje dětí v předškolním i školním věku pomocí herní aplikace. Desítky adaptivních her, stovky aktivit na doma i na ven, články pro rodiče a pohádky na dobrou noc, které jednoduše stáhnete do vašeho zařízení. Učení pro děti s Lipa Land je zábava pro děti, rodiče i učitele!

Řada mobilních her pro děti sází především na blyštivé odměny a bláznivé postavičky. Ale jen málo takových her v sobě spojuje zábavu i vzdělání, a tak rodiče stojí před těžkou volbou, čemu dát přednost. A právě proto je tady Lipa Land.

 Aplikace dovednosti

Aplikace Lipa Land je domovem více než dvaceti edukativních her, které rozvíjejí v dětech pokaždé jinou dovednost, ať už potřebuje vaše ratolest procvičit počty, barvy, rozeznávání tvarů nebo porozumění základním pravidlům. Každá hra je vhodná pro jinou věkovou kategorii dětí, od předškoláků až po ty školou povinné.

Jako jediná vzdělávací aplikace na trhu podporuje Lipa Land děti v tom, aby se pro ně objevování nového stalo zážitkem, který v nich probudí lásku k učení na celý život, ale současně, aby si mnohé z nabytých znalostí či aplikací navrhovaných aktivit vyzkoušely mimo domov v přírodě bez nutnosti použití moderních technologií. Spojení digitálního světa se světem reálným je jedním ze základních poslání aplikace Lipa Land.

 Lipa land learning

Moderně a bezpečně

Žijeme v době, kdy děti umí s tablety a telefony často lépe než dospělí a intuitivně s jistotou ovládají elektroniku. Jako všechno v dnešním světě, tahle dovednost s sebou přináší i spoustu nástrah a negativ. Internet je plný nevhodného obsahu pro děti, často máme strach, že narazí na něco, na co nejsou připraveny. S aplikací Lipa Land si i ve chvílích, kdy dítě používá aplikaci samo, rodiče mohou být jisti, že se nachází v bezpečném a vzdělávacím prostředí. Ať už kliknou kamkoli, dozví se něco nového z jedné ze tří vzdělávacích oblastí (tělo, mysl, svět), na kterých si Team Lipa Land zakládá.

Na věku nezáleží

Lipa Land nabízí nekonečné možnosti pro kvalitně strávený společný čas s celou rodinou. Pro rodiče je tu připraveno spoustu článků na aktuální témata, pohádky na dobrou noc a aktivity pro celou rodinu. Rodiče také mohou sledovat, jaké dělá jejich dítě pokroky v jednotlivých oblastech vzdělávacího systému.

Vzdělávání

Lipa Land je zkrátka dětský svět, do kterého ale neodmyslitelně patří i dospělí!

Společnost EMTC – Czech a.s., která stojí za těmito aplikacemi, nabízí navíc možnost investice do dluhopisů, které zhodnotí vaše finance. Získané prostředky z dluhopisů společnost EMTC – Czech a.s. využívá pro zlepšování a rozšiřování dostupnosti aplikací pro celý svět. A také pro vývoj nových aplikací či rozšiřování jejich obsahu.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.