HBO, Voyo a Netflix na další týden: Ulice strachu, Lego snímky a trocha Tolkiena - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Ulice strachu, Lego snímky a trocha Tolkiena

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Ulice strachu, Lego snímky a trocha Tolkiena

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 28. června? Byť se jedná o seriálově nepříliš bohatý týden, útěchu můžeme nalézt u následující filmové nabídky!

Amerika: Film

Válka za nezávislost vyústila na sklonku osmnáctého století ve vznik Spojených států. Ve vleklém boji George Washington a další Otcové zakladatelé přemohli síly britského impéria a stanuli v čele největší světové demokracie. Známe ale historické události správně? Co když Washington spojil síly s bojovými roboty a používal raketomety a motorovky? Co když Sam Adams nebyl úplným vzorňákem a uměl si pořádně přihnout? Pravdu o vzniku USA se dozvíme v novém netflixovském animáku, ve kterém uslyšíme hlasy hvězd jako Channing Tatum, Olivia Munn nebo Simon Pegg.

Foto: Netflix

Ameriku na Netflixu uvidíme už 30. června.

Hobit: Bitva pěti armád

Celá trilogie Hobita je i včetně prodloužených verzí aktuálně k dispozici na HBO GO, v červenci pak alespoň jednu její část nabídne i Netflix. Ten nás vezme na samý konec ságy a znovu tak budeme moci zhlédnout střet pěti armád. Zopakujte si tedy vizuálně úchvatný závěr druhé Jacksonovy středozemské trilogie v netflixovské kvalitě.

Foto: Warner Bros.

Bitva pěti armád se na Netflixu odehraje 1. července.

Ulice strachu: 1. část

Před dvěma lety získal streamovací gigant Netflix práva na zpracování největšího díla spisovatele R.L. Stinea jménem Ulice strachu. Původně se sice uvažovalo o seriálu, nakonec nás ale čeká filmová trilogie, jež nás vezme do městečka Shadyside, kde se po staletí šíří mocné zlo. Ve třech filmech se postupně budeme nořit hlouběji v čase a odhalíme hlavní zdroj tohoto zla. První díl, odehrávající se v roce 1994, by měl působit jako určitý úvod do Stineova světa, doufejme tedy, že nezklame.

Foto: Netflix

První díl očekávané letní trilogie se na Netflixu objeví 2. července.

Návrat Jamese Bonda

Fanoušci po celém světě stále čekají na nejnovější díl patrně největší špionské série, jenž se po sérii odkladů do kin (snad) dostane už v září. Do té doby si díky návratu původních bondovek, tedy těch od Conneryho až po Daltona, můžeme kochat klasickými příběhy, ve kterých proslulý 007 čelí Blofeldovi nebo Goldfingerovi. Na HBO dorazí i dvě neoficiální bondovky s Davidem Nivenem i Seanem Connerym v hlavních rolích, tedy Casino Royale (1967) a Nikdy neříkej nikdy (1983).

Foto: Warner Bros.

Suché martini si na HBO GO objednáme od 1. července.

Debbie a její parťačky

Po trilogii Dannyho parťáků se před pár lety vlastního snímku dočkala i jeho mladší sestra Debbie. Po svém propuštění z vězení dává dohromady partu zlodějek, jež věhlasem Dannyho parťáky překoná! Ve hvězdně obsazeném filmu se objevují Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway či Sarah Paulson a garantujeme vám, že se budete bavit stejně, jako tomu bylo u Clooneyho snímků.

Foto: Warner Bros.

Debbie se na HBO GO vrátí 4. července.

Lego snímky

Na Den americké nezávislosti nám HBO naservíruje i trojici populárních snímků na motivy oblíbené stavebnice Lego. Pokud jste ještě neviděli povedený animák dvojice Chris Miller/Phil Lord Lego příběh a jeho dva spin-offy ze světa DC a Ninjaga, můžete to napravit.

Foto: Warner Bros.

I trojku oblíbených Lego filmů uvidíme na HBO GO 4. července.

Léto 85

Francouzské pobřeží v Normandii, léto roku 1985. Z rádií a kazet znějí The Cure, Bananarama a Rod Stewart. Šestnáctiletý Alexis potkává staršího, charismatického a tajemného Davida. Začíná přátelství plné plaveb na moři, výletů na motorce, nocí beze spánku, svobody a poznávání dospělého světa. Zážitky rychle nabývají na intenzitě, než se vše osudově zvrtne a Alexis se stává hlavním podezřelým v policejním vyšetřování… Snímek Léto 85 slavil loni obrovské úspěchy a nesl do LGBT filmů nový svěží vítr.

Foto: Diaphana Distribution

Ticho před bouří

Baker už léta žije v nádherných vodách Karibiku a svou minulost hodil za hlavu. Když jej ale navštíví jeho překrásná exmanželka a chce po něm, aby chladnokrevně zabil jejího současného manžela, jsou vody Karibského moře nenávratně rozčeřeny. Jak bouře, která právě začala, dopadne, se dozvíte ve filmu s Matthewem McConaugheym, Anne Hathaway a Diane Lane v hlavních rolích.

Foto: Aviron Pictures

Oba dva snímky naleznete už teď na Voyu.