HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož tuzemských filmů a návrat Papírového domu či Manifestu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož tuzemských filmů a návrat Papírového domu či Manifestu

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož tuzemských filmů a návrat Papírového domu či Manifestu

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 30. srpna? 

Papírový dům

Nejočekávanější zářijovou novinkou je bezpochyby první polovina poslední série Papírového domu. Z tohoto na první pohled nenápadného projektu se stal v minulých letech obrovský hit a na jeho závěrečné díly netrpělivě čekají miliony fanoušků. Povede se tvůrci seriálu Álexu Pinovi zakončit životní dílo s grácií?

Foto: Netflix

První půlku závěrečné řady Papírového domu očekávejme na Netflixu 3. září.

Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu

11. září uplyne neuvěřitelných dvacet let od teroristického útoku na „Dvojčata“, který změnil svět. V nové dokumentární sérii se podíváme na zrod organizace Al-Káida, její první útoky, legendární projev prezidenta Bushe o válce s terorismem a také na důsledky hanebného útoku.

Foto: Netflix

I dokumentární sérii o terorismu uvidíme na Netflixu 1. září.

Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

Na Netflixu už sice nějakou dobu není sedm dílů divácky oblíbené ságy Rychle a zběsile, v brzké době si ale budeme moci připomenout její neméně úspěšný spin-off. V něm převzali otěže dva vyhlášení drsňáci Deckard Shaw a Luke Hobbs v podání Jasona Stathama a Dwayna Johnsona, kteří se nerozjeli k ničemu menšímu než k záchraně světa. Jejich zábavné dobrodružství protknuté nejrůznějšími super cameo rolemi slavných hollywoodských herců, ve kterém si skvělé role střihli i Idris Elba, Vanessa Kirby a Eiza González rozhodně stojí za zhlédnutí.

Foto: Universal Pictures

Hobbs a Shaw se se společným  dobrodružstvím na Netflix vřítí už 2. září.

Jaká je cena života

Vynikající Michael Keaton, kterého známe hlavně coby komiksového hrdinu Batmana, ale umně dokázal ztvárnit hlavní role i v oscarových filmech jako Birdman nebo Spotlight, se už brzy objeví v novém snímku z produkce Netflix Originals. Tentokráte si v životopisném filmu Jaká je cena života zahraje návladního Kenna Feinberga, který se po událostech 11. září 2001 pouští do velice obtížného úkolu: Musí odškodnit rodiny, které utrpěly nenahraditelné ztráty. A čeká jej slušná lekce z empatie. Vedle Keatona v hlavních rolích uvidíme i jiné vynikající herce jako Stanleyho Tucciho, Amy Ryan nebo Tatea Donovana.

Foto: Netflix

Nové životopisné drama související s 11. zářím na Netflixu uvidíme 3. září.

Manifest

Seriál Manifest byl sice nedávno po třetí sérii zrušen, jeho pokračování se ale chopil Netflix a brzy uvede sezónu čtvrtou. Ještě před její premiérou se ale na HBO GO dočkáme tuzemské premiéry prozatím třetí řady. V té pokračuje příběh ztraceného letu, který se po letech vrátil. Jak se povede postavám v další řadě?

Foto: NBC

Návrat Manifestu na HBO GO očekávejme 5. září.

Velká várka českých filmů

HBO GO 1. září přidá do své nabídky mnoho tuzemských filmů. Čeká nás tedy premiéra předloňského snímku Václava Marhoula Nabarvené ptáče a nově uvidíme i životopisné dramata Masaryk, Konfident nebo Příběh kmotra. Chybět pak nebudou ani novodobé klasiky Je třeba zabít Sekala a Babí léto. Z nové nabídky českých filmů si vybere každý!

Foto: Bioscop

Aquaman

Import DC filmů na HBO GO pokračuje. Po delší odmlce se do nabídky brzy vrátí i nejvýdělečnější projekt na motivy DC Comics vůbec, podmořská sólovka Aquaman. V té se napůl člověk a napůl Atlanťan Arthur Curry vydává do boje s nevlastním bratrem Ormem alias Ocean Masterem a přes počáteční neochotu hodlá pro svou osobu vybojovat trůn Atlantidy. A jelikož má po ruce překrásnou xebelskou princeznu Meru i atlantského rádce Vulka, rozhodně se mu to musí povést. V hlavních rolích excelují Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Willem Dafoe či samotný král švédských svalovců Dolph Lundgren.

Foto: Warner Bros.

Podmořský hrdina se na HBO GO vřítí 5. září.

Ve službě

Zdiskreditovaný policista Frank Penny se vydává na nejdůležitější misi svého života. Toužíc odčinit své předchozí hříchy a selhání, vyráží zachránit dceru náčelníka policie, která byla unesena. Byť Penny zabije únosce, nečekaně tím zhorší šance na dívčino osvobození. Brzy sice získá spojenkyni v podobě sličné reportérky, jelikož ale na scénu přichází sadistický bratr mrtvého únosce, nečeká nové spojence lehká akce. V hlavních rolích uvidíme oblíbené herce Aarona Eckharta, Benjamina McKenzieho či Giancarla Esposita.

Foto: Saban Films

Vzpomínky na Itálii

Filmů s Liamem Neesonem je na Voyo požehnaně, nově ale přibyl i dojemný snímek Vzpomínky na Itálii. V něm si charismatický SeveroIr střihl britského umělce Roberta, který se po tragické smrti ženy odcizil svému synovi Jackovi. Po letech se ale oba setkají v rodinném domku v Toskánsku a návštěva oblíbeného sídla je začne stmelovat. Jack se navíc začne sbližovat s místní restauratérkou Natalií, o romantiku tedy nebude nouze.

Foto: Lionsgate Pictures

Oba zmíněné snímky najdete nově na Voyo.