HBO a Netflix na příští týden: Příšerná láska, viktoriánské hrdinky a návrat Joeyho a spol. - Euro.cz

Přihlášení

HBO a Netflix na příští týden: Příšerná láska, viktoriánské hrdinky a návrat Joeyho a spol.

HBO a Netflix na příští týden: Příšerná láska, viktoriánské hrdinky a návrat Joeyho a spol.

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu a HBO GO pustit v týdnu od 12. dubna?

Sisyfos: Mýtus

Jihokorejská stanice JTBC uvedla v únoru další ambiciózní projekt pojednávající o cestování časem. V souvislosti se slavným mýtem o Sisyfovi, který koná do skonání věků marnou práci, se jeden inženýr dozví, že ani jeho práce nemá konce. Do toho ho začne navštěvovat tajemná doktorka z budoucnosti, která mu sdělí děsivé tajemství a spojí s ním síly při záchraně světa.

Foto: JTBC, Netflix

Další jihokorejský seriál dorazí na Netflix 15. dubna.

Láska a příšery

Joel se zamiloval do sličné Aimee a dlouhou dobu to vypadalo, že jejich vztah může nerušeně rozkvétat. Pak ale na Zemi nečekaně dorazila obří monstra a zahnala zbytky lidstva do podzemních úkrytů. Joel se ale i tak vypravil na cestu v naději, že láska překoná všechny překážky včetně desítek příšer. Za pomoci nových spojenců tak může konečně najít ztracenou Aimee a říct jí, jak moc ji miluje. Dobrodružnou jízdu koupil Netflix od Universalu a mimo Spojené státy ji uvede ve všech evropských zemích. V hlavních rolích Dylan O’Brien, Michael Rooker a Jessica Henwick.

Foto: Paramount Pictures, Netflix

Snímek režiséra Michaela Matthewse debutuje na Netflixu 14. dubna.

Proč jsi mě zabil?

Netflix v posledních letech slaví velké úspěchy s krimi dokumenty. Zatímco minulý týden jsme sledovali krádež uměleckých děl z Bostonu, nyní se zaměříme na kontroverzní smrt Crystal Theobald. Ta zemřela v roce 2006 a její rodina se následně na vlastní pěst pustila na tehdy populární sociální síti MySpace do pátrání po jejím vrahovi. Později se ovšem situace poněkud zvrtla, neboť hranice mezi spravedlností a pomstou je někdy zatraceně tenká.

Foto: Netflix

Dokument o kontroverzní vraždě se na Netflixu objeví 14. dubna.

Tenkrát v Hollywoodu

Co se licencovaných snímků týče, Netflix uvede prozatím poslední snímek proslulého režiséra Quentina Tarantina. Ten se do kin dostal předloni a nabídl skvělým způsobem pohled na hollywoodskou éru konce 60. let. Tarantino ve snímku ukazuje, že je velkým fanouškem filmografie této doby a vzdává hold mnoha skvělým hercům oné zlaté generace. A jen tak na okraj řeší i nechvalně proslulého Charlese Mansona a jeho kult. 

Foto: Sony Pictures

Devátý Tarantinův film taktéž do nabídky Netflixu přibude 14.dubna.

Viktoriánky

I když Joss Whedon v poslední době plní titulky novin jakožto autor zpackané přetočené verze Ligy spravedlnosti a několik herců jej obvinilo ze špatného chování při přetáčkách, stále se jedná o jednoho z nejtalentovanějších seriálových tvůrců. Po Buffy a Firefly nyní přichází s Viktoriánkami, ve kterých nás vezme do dob posledních let vlády slavné královny Viktorie. Právě v této době se po celém Londýně začínají objevovat Dotčení, převážně ženy, jež mají nadpřirozené schopnosti. A tyto hrdinky se pouští do boje s mnohými hrozbami, aby si získaly své místo v historii.

Foto: HBO

Viktoriánky zavítají do nabídky HBO GO 11. dubna. 

Přátelé

Jeden z nejpopulárnějších sitcomů všech dob se po odchodu z Netflixu vrací domů. HBO Max koupilo práva už před pár měsíci a Joeyho, Rosse, Chandlera, Phoebe, Rachel a Monicy se tak nyní dočkáme i v českém dabingu. Spolu s touto nezapomenutelnou partou tak můžete znovu prožít všechny jejich oblíbené příběhy. A jen tak mimochodem, jejich reunion se konečně začal natáčet!

Warner Bros TV

Přátelé se na HBO GO objeví 15. dubna.