HBO a Netflix na další týden: Snyderovy zombies a další cesta do Jurského světa - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO a Netflix na další týden: Snyderovy zombies a další cesta do Jurského světa

HBO a Netflix na další týden: Snyderovy zombies a další cesta do Jurského světa
Zdroj: Foto: Netflix

 Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu a HBO GO pustit v týdnu od 17. května?

Kdo zabil Saru?

Na sklonku března se na Netflixu poprvé objevil povedený mexický krimi seriál Kdo zabil Saru?, ve kterém mladý Alex zoufale toužil dokázat, že ze smrti své sestry je obviněn neprávem. Během deseti epizod odkryl ve vlastním pátrání několik stop vedoucích ke skutečnému pachateli a v posledním díle nahodil udici na druhou sérii. Ta přichází necelé dva měsíce po premiérové a čeká nás v ní pokračování Alexova osobního vyšetřování, jež má za cíl odhalit, co se osudného dne v roce 2001 vlastně stalo.

Druhá série krimi seriálu dorazí na Netflix 19. května.

Spešl

Ryan O’Connell se vrací v další sezóně povedeného komediálního seriálu. Ztvárňuje v něm gaye s mozkovou obrnou, jenž se rozhodl žít podle svého a postavit se proti stereotypům. Jeho postava Ryana Hayese, sympatického stážisty, který prožívá nejrůznější dobrodružství, nám i ve druhé řadě nabídne osm epizod se čtvrthodinovou stopáží, které jsou naprosto ideální na binge watch.

Spešl se s druhou řadou vrátí už 20. května.

Jurský svět: Křídový kemp

Premiéra posledního dílu trilogie Jurský svět s podtitulem Dominion, který opět natočil úspěšný režisér Colin Trevorrow, se kvapem blíží. Proto je ideální se na ni připravit novou sérií animovaného spin-offu Křídový kemp. Ten se na Netflixu brzy představí už se třetí sérií, ve které se táborníci po nezdařilém úprku z ostrova Isla Nublar znovu musí ubránit náporu prehistorických monster. Nová řada by měla nabídnout celou řadu propojení se všemi díly trilogie, v jedné z vedlejších rolí se pak představí stálice Jurského parku i světa, BD Wong coby doktor Henry Wu.

Pokračování animovaného Jurského světa čekejme na Netflixu 21. května.

Angry Birds ve filmu 2

Netflix nepřestává dodávat ani nejrůznější licencované produkty. Kromě celé řady italských snímků na něj v příštím týdnu přibude i druhý díl animáku Angry Birds. V něm staří známí hrdinové Ruďák, Bombas a Žluťas spojí síly se zelenými vepři a jejich vůdcem, mocným Leonardem. Společně se vydávají na ostrov nepřátelských orlů, kteří hrozí zničením Prasečího i Ptačího ostrova.

Dvojku Angry Birds si na Netflixu můžeme pustit od 18. května.

Armáda mrtvých

Jeden z nejočekávanějších filmů roku se konečně řítí na Netflix! Zack Snyder letos uspěl se svou verzí Ligy spravedlnosti a nyní se vrací ke kořenům v zombie řežbě Armáda mrtvých. V jeho novém snímku se parta lupičů vrací do zombíky zamořeného Las Vegas, aby zde provedla loupež tisíciletí. V hlavních rolích uvidíme Davea Bautistu, Tig Notaro, Anu de la Regueru či Ellu Purnell. Povede se Snyderovi další majstrštyk?

Očekávaný snímek debutuje na Netflixu 21. května.

Voda pro slony

HBO GO v poslední době nenabízí moc nových snímků, ve filmové nabídce sází spíše na artové hity. Nyní ale přinese povedenou romanci na motivy knihy Sary Gruen. Ta nabízí nádherný příběh studenta veteriny Jacoba, který se zamiluje do krásné cirkusové hvězdy Marlene. Společně musí překonat intriky Marlenina manžela Augusta i další nepřízeň osudu, aby mohli žít šťastně bok po boku. V hlavních rolích snímku režiséra Francise Lawrence excelují Robert Pattinson, Christoph Waltz a Reese Witherspoon.

Vodu pro slony bude na HBO GO možné přehrát od 22. května.