Chcete svoji kariéru posunout kupředu? Máme řešení! - Euro.cz

Přihlášení

Chcete svoji kariéru posunout kupředu? Máme řešení!

,
Chcete svoji kariéru posunout kupředu? Máme řešení!
Zdroj: LIGS University
Komerční sdělení

Úspěšná kariéra je v dnešní době pro lidi důležitější než kdykoliv předtím. Mladí lidé na ní začínají pracovat už během studia a ti, kteří už pracují, se snaží, aby jejich kariéra neustále rostla. Někdy je to ale těžší, než se na první pohled může zdát.

Konkurence je veliká

Jediným způsobem, jak být nejlepší a držet krok s rychlým vývojem globálního světa, je pořád se vzdělávat. V dospělém věku je to samozřejmě mnohem těžší, protože většina dospělých lidí má neustále nedostatek času. Musí stíhat chodit do práce, věnovat se rodině a občas potřebují i vypnout a nedělat vůbec nic. Času na studium tedy moc nezbývá. Je však důležité si uvědomit, že čas a energie vynaložená na studium se několikanásobně vrátí.

Jak se odlišit?

Každý nadřízený si všimne proaktivního člověka, když ho má ve svém týmu. Ale i když snaha a chuť pracovat jsou důležitými faktory, tak bez potřebných znalostí se zkrátka neobejdete. Odpovědí, jak kariérně růst, je tedy pořád na sobě pracovat a vzdělávat se.

Pokud plánujete posouvat se ve svém kariérním žebříčku nahoru, pak je pro vás vhodné studium programu MBA – Master of Business Administration. Jedná se o manažerský program, v rámci kterého získáte poznatky a znalosti z důležitých a atraktivních oblastí jako je management, marketing, HR, komunikace, finance a mnoho dalších.

Proč to nezkusit online?

Jelikož v současnosti hraje obrovskou roli ve vzdělávání internet, je možné i program MBA studovat online formou. Nejznámějším poskytovatelem online MBA v České republice je zahraniční škola LIGS University, která je kromě online studia známá i možností výběru z mnoha studijních oborů a předmětů. Proto na ni míří ti, kteří chtějí získat nové znalosti z oblastí, které je zajímají a nechtějí pouze studovat povinné předměty. LIGS University má ve svém portfoliu předměty jako jsou Cestovní ruch a Letecká doprava, Právo, Logistika, Environmentální management, Řízení obchodu s realitami či Obchod s Čínou. Výběr je tedy hodně pestrý a každý si přijde na své.

Online studium má řadu výhod, neboť vám umožňuje vzdělávat se kdekoliv a kdykoliv. Stalo se tak ideální formou pro vytížené manažery, pro které je plánování volného času obzvláště složité. Online studium jim nabízí svobodu, možnost vytvořit si individuální studijní plán a být ve studiu nezávislý na škole či studijní skupině.

V případě, že vás online studium a nabídka LIGS University zaujala, do konce června máte možnost na této škole studovat za speciální letní cenu, která zahrnuje i množství výhod, které nenajdete na jiných školách.