Chcete svoji kariéru posunout kupředu? Máme řešení!

Komerční sdělení

Úspěšná kariéra je v dnešní době pro lidi důležitější než kdykoliv předtím. Mladí lidé na ní začínají pracovat už během studia a ti, kteří už pracují, se snaží, aby jejich kariéra neustále rostla. Někdy je to ale těžší, než se na první pohled může zdát.

Konkurence je veliká

Jediným způsobem, jak být nejlepší a držet krok s rychlým vývojem globálního světa, je pořád se vzdělávat. V dospělém věku je to samozřejmě mnohem těžší, protože většina dospělých lidí má neustále nedostatek času. Musí stíhat chodit do práce, věnovat se rodině a občas potřebují i vypnout a nedělat vůbec nic. Času na studium tedy moc nezbývá. Je však důležité si uvědomit, že čas a energie vynaložená na studium se několikanásobně vrátí.

Jak se odlišit?

Každý nadřízený si všimne proaktivního člověka, když ho má ve svém týmu. Ale i když snaha a chuť pracovat jsou důležitými faktory, tak bez potřebných znalostí se zkrátka neobejdete. Odpovědí, jak kariérně růst, je tedy pořád na sobě pracovat a vzdělávat se.

Pokud plánujete posouvat se ve svém kariérním žebříčku nahoru, pak je pro vás vhodné studium programu MBA – Master of Business Administration. Jedná se o manažerský program, v rámci kterého získáte poznatky a znalosti z důležitých a atraktivních oblastí jako je management, marketing, HR, komunikace, finance a mnoho dalších.

Proč to nezkusit online?

Jelikož v současnosti hraje obrovskou roli ve vzdělávání internet, je možné i program MBA studovat online formou. Nejznámějším poskytovatelem online MBA v České republice je zahraniční škola LIGS University, která je kromě online studia známá i možností výběru z mnoha studijních oborů a předmětů. Proto na ni míří ti, kteří chtějí získat nové znalosti z oblastí, které je zajímají a nechtějí pouze studovat povinné předměty. LIGS University má ve svém portfoliu předměty jako jsou Cestovní ruch a Letecká doprava, Právo, Logistika, Environmentální management, Řízení obchodu s realitami či Obchod s Čínou. Výběr je tedy hodně pestrý a každý si přijde na své.

Online studium má řadu výhod, neboť vám umožňuje vzdělávat se kdekoliv a kdykoliv. Stalo se tak ideální formou pro vytížené manažery, pro které je plánování volného času obzvláště složité. Online studium jim nabízí svobodu, možnost vytvořit si individuální studijní plán a být ve studiu nezávislý na škole či studijní skupině.

V případě, že vás online studium a nabídka LIGS University zaujala, do konce června máte možnost na této škole studovat za speciální letní cenu, která zahrnuje i množství výhod, které nenajdete na jiných školách.

Mohlo by vás zajímat

Finance
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Auta
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s…
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně zajímavé auto
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Technologie
Čína nemá ráda ani Skype. Ten tak zmizel z katalogů aplikací
Uber zlepšuje podmínky pro své řidiče a přidává živé sledování
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Koupě roku? Amazon dnes prodává Galaxy S8 jen za 13 200 Kč
Další devadesátková hra zdarma. Stáhněte si akci MDK
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít