8 tipů na chytré hodinky s cenovkou pod 3000 Kč - Euro.cz

Přihlášení

8 tipů na chytré hodinky s cenovkou pod 3000 Kč

, Tomáš Bohuslav,
8 tipů na chytré hodinky s cenovkou pod 3000 Kč
Zdroj: Heureka.cz

Stále si lámete hlavu s vánočními dárky? Už nemusíte. Máme pro vás několik skvělých tipů na chytré hodinky za rozumnou cenu, které vaši blízcí využijí jak při sportu, tak v každodenním životě.

Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip

Tyto chytré hodinky od čínského výrobce Xiaomi ocení především všichni ti, mezi jejichž nejoblíbenější sportovní aktivity patří turistika, běh a jízda na kole. Dokážou vám změřit srdeční tep, ujetou vzdálenost, rychlost i celkovou délku cvičení. Díky jejich snadnému spárování s vaším smartphonem budete moci být neustále v kontaktu se svým okolím, i když zrovna nebudete mít mobil přímo po ruce, zatímco zabudovaný GPS přijímač s kompasem pro změnu zajistí, že se v žádném hustém lese jen tak neztratíte. Hodinky jsou nenáročné na provoz a na jedno nabití vydrží dlouhých 45 dní. Samozřejmostí pak je jejich voděodolnost a prachuvzdornost. To vše za přijatelnou cenu 1 424 Kč.

Armodd Candywatch

Armodd Candywatch

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch jsou zářným příkladem toho, když se spojí příjemné s užitečným. Na pohled totiž vypadají velice elegantně, zároveň ale překypují hromadou funkcí, které lze využít jak během sportování, tak v každodenním životě. Záleží jen na vás, jaké statistiky chcete, aby vám hodinky ukazovaly. Dokáží zobrazit přehled o spálených kaloriích stejně jako zanalyzovat váš spánek. Samozřejmostí je sportovní režim, celkem devět různých aktivit a dlouhodobá výdrž baterie. Jedno nabití stačí na pět až 15 dní – to podle toho, jaké funkce zrovna využíváte. Pokud cítíte, že vás svými vlastnostmi oslovily, můžete si je ve dvou různých variantách pořídit už za 2 190 Kč.

Vtech Kidizoom DX7

Vtech Kidizoom DX7

Díky těmto chytrým hodinkám od firmy VTech budou mít vaše děti vždy o zábavu postaráno. Jsou praktické, zároveň ale nabízejí i sadu osmi zajímavých her nebo hlasový záznamník s měničem hlasu. Kromě toho umějí pořizovat fotky a videa, zobrazují čas ve třech různých variacích (analogově, digitálně i ve formátu 3D) a disponují kalkulačkou i kalendářem. Dají se velmi snadno ovládat a při ceně 1 448 korun představují ideální vánoční dárek pro vaši ratolest.

Carneo SlimFit+

Carneo SlimFit+

Lehké stylové hodinky s 1,3palcovým displejem, jejichž funkce uvítají zejména sportovně aktivní lidé. Váží pouhých 21 gramů, takže je na ruce v podstatě vůbec necítíte. Čtyřiadvacet hodin v kuse mohou měřit vaši tepovou frekvenci a krevní tlak. Jsou plně voděodolné, zobrazují spálené kalorie a disponují pěti sportovními režimy včetně plavání. Mimo to se s nimi pochopitelně dostanete i na Facebook, Messenger, WhatsApp a další podobné aplikace. To vše za velmi slušných 1 430 Kč.

CEL-TEC KT11

CEL-TEC KT11

Tato novinka pro rok 2020 v sobě skrývá nespočet funkcí, které ocení především všichni školou povinní. Jsou podporovány rychlou 4G sítí, disponují GPSkou, přední kamerou i možností sestavit si na nich vlastní rozvrh hodin. Coby rodič na nich naopak uvítáte zejména funkci sledování polohy v reálném čase s přesností na pět metrů, SOS tlačítko a Geofence, což je režim umožňující nastavit jakousi bezpečnostní zónu, v níž se má dítě pohybovat, přičemž pokud ji opustí, přijde vám na váš telefon automatické upozornění. Hodinky jsou voděodolné, spolehlivě přečkají déšť či sprchování, a jejich ovládání je hračkou i pro samotné školáky. A co se týče ceny, i ta je poměrně přijatelná, neboť za ně zaplatíte pouhých 2 299 korun.

IMMAX SW12

IMMAX SW12

Stylové chytré hodinky za velice slušnou cenu 1 590 korun nejen pro sportovce. Dostanete se s nimi na Facebook i Messenger, pomohou vám najít váš telefon, když zrovna nebudete vědět, kam jste si ho položili, připomenou vám, že si máte vzít léky a dodržovat pitný režim. Co se sportovních aktivit týče, lze je využít při běhání, horolezení, fotbalu, cyklistice, a dokonce i ping pongu. Bez čeho se naopak budete muset obejít, je GPSka. Hodinky jsou voděodolné, na jedno nabití vydrží až celých pět dní a váží zanedbatelných 160 gramů. K dispozici jsou navíc hned ve třech možných variantách, a sice stříbrné, černé a fialové.

LAMAX Watch Y2

LAMAX WatchY2

Další povedené chytré hodinky vhodné pro ty nejmenší, o nichž chcete mít coby rodič dokonalý přehled. Jejich prostřednictvím můžete být s dětmi v neustálém kontaktu, ať už jsou ve škole, u někoho na návštěvě nebo běhají venku. Hodinky jsou vybaveny SOS tlačítkem, které po stisknutí vytočí vaše číslo, díky čemuž tak budete mít jistotu, že se v případě jakékoliv sebemenší nouze vše dozvíte jako první. Samozřejmostí pak je snímač aktuální polohy a historie pohybu stejně jako režim takzvaných bezpečnostních zón. A pokud jde o cenu, počítejte s 2 890 korunami.

IWO Watch

IWO Watch

Na hodinkách IWO Watch je zajímavé především to, kolika všemožnými funkcemi oplývají. Mají zabudované handsfree, Bluetooth V4.0, dostanete se s nimi na email, Facebook, WhatsApp, Instagram, Skype Twitter i LinkedIn, dokážou změřit vaši tepovou frekvenci stejně jako počet kroků, které jste během stanovené doby ušli. Můžete si skrze ně přehrávat hudbu v mobilu, fotit s nimi a najít založený smartphone. Úhlopříčka displeje má rozměry 1,54 palce a na jedno nabití vydrží až 72 hodin. To vše za 2 990 Kč.