10 nejbohatších amerických celebrit - Page 7 of 11 - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

10 nejbohatších amerických celebrit za rok 2018

, Barbora Košňarová,
10 nejbohatších amerických celebrit za rok 2018
Zdroj: pixabay.com

5. místo – Kylie Jenner

Nejmladší celebritou v žebříčku je jednadvacetiletá Kylie Kristen Jenner. Tato americká modelka, návrhářka a podnikatelka se proslavila především díky reality show Keeping Up with the Kardashians, která sleduje život slavného klanu Kardashianů. Majetek Kylie Jenner v současné době činí asi 900 milionů dolarů, v přepočtu více než 20,4 miliardy korun.

 Kylie Jenner

Profesionální celebrita Kylie Jenner se narodila roku 1997 v Los Angeles. Její matkou je televizní osobnost Kris Jenner, otcem je Bruce Jenner, který podstoupil změnu pohlaví a v současné době je známý jako Caitlyn Jenner. V roce 2007 se spolu s rodiči, sourozenci i nevlastními bratry a sestrami začala objevovat v populární televizní reality show, díky které se všichni proslavili.

Kylie se brzy stala jednou z 10 nejsledovanějších celebrit na Instagramu a vytvořila svou vlastní kosmetickou značku Kylie Cosmetics, která je velmi populární mezi mladými dívkami po celém světě. V roce 2016 rozjela také novou značku oblečení a doplňků pod názvem Kylie Jenner Shop. V současné době je ve vztahu s rapperem Travisem Scottem a stará se o roční dceru Stormi.

Ohodnoťte tento článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Diskuze