10 nejbohatších amerických celebrit - Page 4 of 11 - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

10 nejbohatších amerických celebrit za rok 2018

, Barbora Košňarová,
10 nejbohatších amerických celebrit za rok 2018
Zdroj: pixabay.com

8. místo – Diddy

Zatímco v minulosti museli rapeři o svoje místo na výsluní tvrdě bojovat, dnes patří mezi nejpopulárnější hvězdy rádií, televize i internetu. Své o tom ví Sean John Combs, kterého můžete znát také pod pseudonymem Puff Daddy, P. Diddy a v současnosti pouze Diddy. Na svém kontě má tato americká hvězda zhruba 825 milionů dolarů, což je v přepočtu více než 18,7 miliardy korun.

 Diddy

Diddy je známý jako rapper, hudební producent, tanečník, ale také herec a zakladatel módní značky Sean John. Narodil se roku 1969 v Harlemu. Nejprve během studia pracoval pro nahrávací studio Uptown Records, v roce 1993 však založil vlastní společnost s názvem Bad Boy Records, která byla dlouho považována za ikonu východního pobřeží.

V hudební branži je Sean Combs známý tím, že používá samply ze starších hitů. Za debutové album No Way Out, které nahrál v roce 1997, získal svou první cenu Grammy. Následovala série mnoha úspěšných hitů a s Diddym spolupracovaly takové hvězdy jako David Bowie nebo Britney Spears. Za svou kariéru se mu podařilo získat ještě další dvě ceny Grammy a mnoho dalších hudebních ocenění.

Ohodnoťte tento článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Diskuze