Začínali se superpočítači. Dnes zajišťují celou infrastrukturu - Euro.cz

Přihlášení

Začínali se superpočítači. Dnes zajišťují celou infrastrukturu

, Jana Pohunková,
Začínali se superpočítači. Dnes zajišťují celou infrastrukturu
Zdroj: Future Mining s.r.o.
Komerční sdělení

Řeč je o Ondřeji Bartošovi a Martinu Podobovi. Dvou brněnských podnikatelích, kteří před více než rokem založili společnost Future Mining, zabývající se těžbou kryptoměn, která dnes patří k lídrům na českém kryptoměnovém trhu.

Od začátku si stanovili cíl vybudovat kompletní infrastrukturu pro kryptoměnový trh a ten plní. Prvním krokem byla stavba superpočítačů a těžebního zařízení, sloužícího k potvrzování transakcí v rámci přeposílání kryptoměn. Aktuálně také pracují na budování vlastní burzy, směnárny, bankomatové sítě a současně provozují účetní firmu, zabývající se kryptoměnovým účetnictvím.

Jak sami říkají „Od počátku bylo jejich cílem ukázat lidem nepolíbeným světem kryptoměn, že umí být přívětivý, jednoduchý a profitabilní v případě, že mají za sebou silného partnera“

Podařilo se jim zpřístupnit možnost finančního zhodnocení v rámci kryptoměn jak velkým investorům, tak lidem kteří nemají velký kapitál, a přitom toho chtějí být součástí. Zároveň se zaměřují na edukaci v kryptoměnové sféře

V jejich nabídce tak nalezneme produkty od investice přímo do těžebních strojů, které investoři vlastní a o nic se nestarají přes možnost svěřit společnosti své vlastní těžební stroje, využít konzultace v rámci krypto účetnictví, obchodovat s kryptoměnami se silnými partnery po boku až po velmi zdařilou možnost konzervativní investice formou dluhopisů, které Future Mining poprvé emitoval v srpnu letošního roku.

Poslední zmíněný produkt je ideálním způsobem, jak být skrze jednu z nejvíce konzervativních možností investice na českém trhu součástí právě kryptoměn. Společnosti peníze z dluhopisů zároveň umožní rychlejší růst a expanzi do zahraničí.