Vysoká inflace láká střadatele k investicím do kryptoměn - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Vysoká inflace láká střadatele k investicím do kryptoměn

,
Vysoká inflace láká střadatele k investicím do kryptoměn
Zdroj: Cryfin
Komerční sdělení

Stabilní růst s nízkou inflací je pryč. Je nutné investovat chytře. Alternativou jsou investice do kryptoměn.

Drobní střadatelé i velcí investoři hledají možnosti, jak své peníze před touto hrozbou chránit. Společnost CRYFIN to se svým produktem CRYFIN Boost umožňuje na pár kliknutí v počítači. Česká firma s týmem analytiků a kamennou pobočkou si zakládá na tom, aby její služby byly snadno porovnatelné a pro klienty přehledné. Na stránkách www.investicedokrypta.cz si můžete stáhnout brožuru, která vám poradí, jaká investiční příležitost je pro vás tou nejvhodnější.

Na co si dát pozor

Před zakoupením bitcoinu je potřeba si rozmyslet, jakým způsobem si jej chcete pořídit a jak moc detailně chcete do dané problematiky proniknout. Pokud chcete postupovat bez zbytečných komplikací a mít jistotu, je vhodné investovat přes zavedené společnosti. I zde je důležité si rozmyslet, u jaké firmy svůj nákup provedete, protože mezi jednotlivými subjekty jsou propastné rozdíly. Je důležité porovnat kurzy, poplatky a přidané služby, abyste zbytečně za některou z nich neplatili příliš moc a získali jste maximum výhod. Samotný nákup bitcoinu by měl být pro investora rychlý, přehledný a hlavně transparentní z hlediska nákladů. Porovnání produktů najdete třeba na www.investicedokrypta.cz.

Možností je i nákup bitcoinu ze speciálních bankomatů nebo u zahraničních společností. Hlavní nevýhodou takové směny jsou vysoké poplatky za směnu a rozdílné kurzy, které se zde často vyskytují. Taková služba se může jevit jako nejjednodušší a snadno dostupná, ale často nakonec není výhodná právě kvůli mnoha restrikcím a lišícím se kurzům. Existuje zde omezení týkající se velikosti vkladu či komunikace v českém jazyce. Navíc při peněžních transakcích je důležité cítit se bezpečně a pohodlně, nikoliv řešit transakce z veřejných prostor v obchodních centrech.

Získejte dvojí zhodnocení bitcoinu

S unikátním produktem CRYFIN Boost máte možnost investovat do bitcoinu jednorázově již od 25 000 Kč i v rámci pravidelných úložek od 500 Kč, a získat tak hned dvojí zhodnocení:

  • v rámci aktuální ceny bitcoinu
  • v rámci pevného úroku až 8 % ročně