Regály od Majster Regál: Sázka na jistotu v mnoha místnostech interiéru - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Regály od Majster Regál: Sázka na jistotu v mnoha místnostech interiéru

,
Regály od Majster Regál: Sázka na jistotu v mnoha místnostech interiéru
Zdroj: Majster Regál
Komerční sdělení

Uklizený interiér je snem mnohých z nás. V některých domácnostech se jedná i o realitu, nicméně majitelé takovýchto bytů či domů dají za pravdu tvrzení, že se nelze obejít bez spolehlivého nábytku. Tím pochopitelně nemusí být ten klasický, ale postačí moderní regálový systém. Naším tipem je ten od společnosti Majster Regál. V čem je výjimečný? Na to vám odpovíme v následujících řádcích.

Kvalita od Majster Regál

V první řadě je zapotřebí upozornit na maximální pevnost, bytelnost a výdrž samotné konstrukce. Ta sice na první pohled není nijak výrazně velká a silná, nicméně zvládne toho unést hodně. U mnohých polic se uvádí nosnost pohybující se okolo 300 kg, což není rozhodně nijak málo. Povrchově jsou police také upravené, takže se jen tak jednoduše neodřou. Nikdy nevíte, kdy se v blízkosti regálu budete pohybovat s nějakými ostrými předměty.

Elegantní provedení

Designem si u regálového systému od Majster Regál můžete být jistí. Všechny díly do sebe naprosto skvěle zapadají a kombinace elegantního kovu mohou být různé. Samozřejmostí jsou i barevné regály. Třeba i ve firemním skladu tak mohou být barvy korespondující s firemní identitou. Stejně tak i v technické místnosti nebo garáži určitě chcete mít regály, jež budou vypadat hezky a splní svůj účel.

Poskládat regály zvládnete sami

Zapomeňte na nějaké zbytečné složitosti. Regály od společnosti Majster Regál jsou v tomto ohledu optimální. Je přitom úplně jedno, zdali se jedná o variantu šroubovou nebo bezšroubovou. Podle velmi jednoduchého návodu si celou sestavu poskládáte sami tak, jak potřebujete. Celý proces vám přitom zabere minimální porci času. O variabilitě a kvalitě regálových systémů se ostatně můžete přesvědčit sami zde.