Online čistírna a prádelna Cleany.cz otevírá kamenné pobočky - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Online čistírna a prádelna Cleany.cz otevírá kamenné pobočky

,
Online čistírna a prádelna Cleany.cz otevírá kamenné pobočky
Zdroj: Cleany.cz
Komerční sdělení

To, co před pár lety začalo jako startup pro manažery, se stává úspěšnou firmou, která postupně expanduje z Čech na Slovensko a z internetu do kamenných poboček. Doposud bylo možné využít služby čistírny jen prostřednictvím online formuláře. To se teď ale mění a Cleany.cz otevírá kamenné pobočky, do nichž můžete oblečení, bytový textil a další kousky sami odnést.

Nejedná se však o přechod do offlinu, ale o rozšíření služeb, kdy vedle online čištění budete moci čistit oblečení i v kamenných pobočkách. „Otevření kamenných poboček rozhodně neznamená změnu v naší podstatě, ale rozšíření našich služeb. Stále více zákazníků volalo po možnosti odnést oblečení někam na pobočku. A my jsme se jim rozhodli vyhovět,“ říká Hanuš Zvolský, CEO Cleany.cz.

Už od počátku si Cleany.cz zakládá na tom, že spolupracuje s profesionály na té nejvyšší úrovni, a čistírny, se kterými spolupracuje, si pečlivě vybírá. „Je trochu problém najít čistírny, které by byly schopné pracovat ve standardu, jaký požadujeme,“ přiznává Zvolský. A právě zaručení vysoké kvality služeb a dodržení ekologických standardů bylo dalším důvodem, proč se rozhodli jít touto cestou a otevřít vlastní pobočky, kde se bude postupovat podle standardů Cleany.cz.

Ostatní zůstává při starém

V kamenných pobočkách můžete nechat vyčistit všechno, co jinak necháváte čistit online. V praxi to běžně vypadá tak, že oblečení se čistí přímo v provozovně, kam ho donesete. Zakázky, které se přímo na pobočce vyčistit nedají – závěsy, záclony, peřiny, ložní prádlo, kusové koberce nebo kožené výrobky -, personál přebere a následně odešle k vyčištění do specializované čistírny. Hotovou zakázku pak opět přiveze kurýr zpět tam, kam jste ji přinesli.

Šetříte tak čas, protože nemusíte roznášet oblečení do jednotlivých čistíren podle zaměření. „Většina lidí vůbec neví, které prádelny nebo čistírny jsou dobré obecně nebo které jsou vhodné na konkrétní druh textilie dle technologických rozdílů i know-how dané čistírny,“ vysvětluje Zvolský s tím, že některé se například specializují na kůži, zatímco jiné mohou zvládat i velkokapacitní objednávky.

Co můžete na pobočkách nechat vyčistit?

Nechat vyčistit, vyprat a vyžehlit na pobočkách můžete obleky, košile, halenky, sukně, kostýmky, kalhoty, trička, svetry, zimní bundy, sportovní oblečení i společenské šaty nebo bytový textil – zkrátka všechno, co najdete ve formuláři na webu Cleany.cz. Samozřejmostí je žehlení, apretace nebo impregnace nepromokavých oděvů.

Jak to chodí na pobočkách Cleany.cz?

Na kamenných pobočkách Cleany.cz to funguje stejně jako na pobočkách jiných čistíren – oblečení přinesete do čistírny, předáte kvalifikovaným odborníkům a domluvíte si čas vyzvednutí. Personál posoudí stav vašeho oblečení a podle materiálu a stupně znečištění vybere způsob čištění a pustí se do práce. Běžné oblečení – košile, blůzy, sukně, kostýmky nebo obleky – lze na místě vyčistit do 24 hodin. Speciální kousky se odešlou do čistíren, které jsou na takové zakázky zařízené.

Zdroj: Cleany.cz

Pobočky se nachází ve vybraných obchodních centrech. Oblečení do nich můžete přinést třeba cestou do práce a naopak cestou z ní nebo druhý den si jej opět vyzvednout – ideální řešení především pro ty, kteří potřebují šetřit čas a nemohou nebo nechtějí čekat na kurýra. Abyste na oblečení nezapomněli, obdržíte informační e-maily či sms zprávy.

Kde nás najdete?

V tuto chvíli můžete navštívit kamenné pobočky v obchodním centru Atrium Flora, Galerie Nové Butovice a OC Letňany. Cleany.cz působí v bývalých provozovnách čistíren 5àsec. Díky tomu vám nabídnou kromě služeb kvalifikovaného personálu i profesionální vybavení, které vaše oblečení vyčistí nebo vypere maximálně šetrně. Samozřejmostí je používání ekologických pracích prostředků, které jsou šetrné i k životnímu prostředí.