Obstojí média v boji se sociálními sítěmi? - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Obstojí média v boji se sociálními sítěmi?

,
Obstojí média v boji se sociálními sítěmi?
Zdroj: Internet Info
Komerční sdělení

Odpověď najdeme na Czech Internet Foru 2022 během velké debaty ředitelů významných mediálních domů. Kromě debaty nabídneme také přednášky o trendy tématech i praktické workshopy.

Na programu tradiční konference Czech Internet Forum usilovně pracujeme a průběžně budeme na web přidávat další jména i témata. Využijte do konce června zvýhodněné ceny vstupného.

Co letos konference nabídne?

Velká mediální debata: Jak obstojí média v konkurenci sociálních sítí?

Jak se daří médiím oslovovat nové, mladé publikum, jaké projekty pro ně připravují, a co dělají pro to, aby uspěla v konkurenci sociálních sítí a herních platforem? Otázky přímo z praxe zodpoví CEO významných českých mediálních domů:

  • Jan Vlček, generální ředitel Nova Group,
  • Martina Říhová, CEO ActiveRadio a CMI News,
  • Marek Singer, generální ředitel Skupiny Prima

a zástupci dalších mediálních domů jako Czech News Center či Seznam.cz.

Přednášky reflektující aktuální témata v online světě

Affiliate marketing: Co vám mohou přinést affiliate kampaně, jak je co nejlépe optimalizovat a vyhodnocovat? Konkrétní tipy nabídne Roman Dobiáš z Dognetu. Spolu se svým kolegou Vojtěchem Bartoňkem si pro vás připravili také praktický workshop.

Marketing vs právo: Jak být kreativní a zároveň vést kampaně v souladu s právem prozradí advokátka Petra Dolejšová, specialistka na oblast marketingu, médií, e-commerce nebo ochranu autorských práv.

Role videa a Stories v komunikaci na sociálních sítích: Na věc se podíváme prakticky, v konkrétních číslech. Jaký podíl tvoří v komunikaci video a jak je efektivní v brandových kampaních a jak v performance kampaních? Co má lepší organiku a proč? Vyplatí se investovat do populárních Stories? Na vše odpoví Vojtěch Lambert z LCG New Media.

Czech Ad ID: Jak se vyvíjí společný projekt českých vydavatelů sdružených do CPEx a Seznamu? Co vše bude Czech Ad ID umožňovat a jak bude fungovat v RTB ekosystému prozradí David Voráček z CPEXu spolu s Pavlem Bouškou ze Seznam.cz.

Bude toho samozřejmě daleko více. Vrhneme se na trendy v e-mailingu, influencery nebo reklamu na sociálních sítích. Stranou nezůstane distribuce a monetizace obsahu nebo vývoj reklamních investic. Sledujte web konference, ať vám neuniknou novinky z programu.

Nezapomeňte:

Czech Internet Forum 2022 – do 30.6. vstupenky za zvýhodněnou cenu

Kdy: 1. listopadu 2022 od 9 hodin

Kde: Konferenční Centrum City v Praze

Generálním partnerem konference je Dognet – profesionální affiliate síť se stovkami inzerentů a tisícovkami publisherů. Partnery jsou eHUB.cz, LCG New Media a Seznam.cz. Mediálními partnery jsou Cnews.cz, Marketing Journal, MediaGuru. Konference proběhne za podpory TUESDAY Business Network. Organizátorem je Lupa.cz, produkci zajišťuje Internet Info.