Na důležité otázky kolem financí odpoví FIN R(E)voluce - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Na důležité otázky kolem financí odpoví FIN R(E)voluce

,
Na důležité otázky kolem financí odpoví FIN R(E)voluce
Zdroj: Měšec.cz
Komerční sdělení

Již v květnu proběhne konference o finanční bezpečnosti, nových hrozbách podvodníků, kryptoměnách i dopadech války na Ukrajině na bankovní domy. 

Odborný server Měšec.cz opět pořádá konferenci FIN R(E)voluce zaměřenou na aktuální témata ze světa financí. Akce proběhne 19. května v pražském Hotelu Jalta. Program se postupně zaplňuje zajímavými tématy i přednášejícími z významných institucí.

Co konference nabídne?

Aktuální dění a nové trendy v bankovnictví

 • Dopad covidové pandemie a probíhající války na Ukrajině na finanční trh a bankovní domy
 • Udržitelnost a zodpovědné podnikání v bankovním sektoru
 • Přehled trhu a nové trendy ve vymáhání pohledávek
 • Budoucnost plateb tělem
 • Přehled situace a novinky na trhu kryptoměn

Digitalizace a automatizace finančních procesů

 • Využívání chatbotů a umělé inteligence ve finančním sektoru
 • Automatizace a IT řešení finančních procesů
 • Moderní softwary, které usnadní řízení financí a procesů ve firmách

Finanční kriminalita a kyberbezpečnost

 • Boj s finanční kriminalitou
 • Zabezpečení dat a kyberbezpečnost
 • Finanční podvody na internetu – otevřený rozhovor s podvodníkem

Vybíráme z programu

Pohledávky v době sociálně-ekonomických šoků

Jaké výzvy v budoucnosti očekává společnost KRUK, která poskytuje služby v oblasti správy a vymáhání pohledávek? Jak schopnost lidí splácet své závazky ovlivní nejen stále probíhající pandemie, ale i válka na Ukrajině? Současný stav i očekávaný scénář nastíní Business improvement manager společnosti Jan Lopata.

Kybernetická kriminalita ve finančním sektoru

Vrchní komisaři kriminální policie představí vývoj kyberkriminality a kybernetické hrozby s dopady převážně na korporátní a finanční subjekty. Zaměří se také na rizika obchodování s kryptoměnami a nebude chybět ani aktuální přehled dění s ohledem na válku na Ukrajině. Těšit se můžete na konkrétní případy z praxe i ukázky prevence.

Měsíc (s) internetovým podvodníkem

Šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Z. Chvátal odkryje praktiky internetového podvodníka, který operuje na Bazoši a sBazaru a o jehož ,úspěších‘ jste mohli slyšet ve zpravodajství. Dozvíte se, proč podvádí, jak loví oběti, jak získává peníze a jak je pere. A také jaké to je nechat se u něj zaměstnat.

FIN (R)Evoluce toho nabídne daleko víc, seznamte se s programem. Tato konference je ideálním místem pro všechny bankovní odborníky, finanční specialisty, poradce, analytiky, finanční ředitele a manažery nebo obchodní ředitele.

Partnerem konference je Dreamview a Vocalls. Produktovým partnerem je EasyEvent. Mediálními partnery jsou CardMag, CFOworld, Euro.cz, Finance.cz a Sdružení pro bankovní karty. Organizátory konference jsou server Měšec.cz a TUESDAY Business Network. Produkci zajišťuje Internet Info.