Jak využít moderní technologie pro růst vašeho byznysu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Jak využít moderní technologie pro růst vašeho byznysu

,
Jak využít moderní technologie pro růst vašeho byznysu
Zdroj: Internet Info
Komerční sdělení

Co přináší využití mobilních aplikací a nových technologií ve vzdělání, zábavě, obchodu, marketingu nebo zákaznickém zážitku? To je téma konference Mobile Internet Forum.

Od dob mobilního internetu, který se spouštěl speciálním tlačítkem na telefonu, uplynula dvě desetiletí. Za tu dobu jsme se hodně posunuli a přes virtuální a rozšířenou realitu míříme do metavesmíru. Jaký vliv má využití nejmodernějších technologií na naše každodenní činnosti, ukáže konference Mobile Internet Forum 2022. Vypukne 23. září v prostorách pražského Hotelu Jalta na Václavském náměstí, kde si řadu technických novinek vyzkoušíte na vlastní kůži v interaktivním koutku. Do konce června můžete využít vstupné za zvýhodněnou cenu.

Jaká témata vás čekají?

  • Jak využít mobilní aplikace pro růst vašeho byznysu
  • Digitalizace prodeje a služeb prostřednictvím nových technologií a mobilních aplikací
  • Mobilní hry a gaming – jaké příležitosti nabízejí značkám v byznysu a marketingu
  • Seznámení s metaverzem – nové příležitosti a budoucí vývoj
  • Přínos a využití virtuální reality pro vaše zákazníky či uživatele
  • Ochrana data a kyberbezpečnost v digitálním prostředí

Na koho a na co se můžete těšit?

Od mobilu k metaverzu: Jak imerzivní technologie mění zábavu i byznys

Mobilní zařízení nám už pomocí rozšířené reality umí nakonfigurovat produkt podle našich představ nebo objevovat nová místa a otevřít portály do jiných světů. Rozšířená realita se prolíná s virtuální a jeden obsah lze použít na všech platformách od mobilu po VR helmu. Kateřina Hanáčková a Robin Pultera z Brainz Immersive vám ukáží, jak tyto reality pronikají do umění, průmyslu i marketingu, a představí trendy, které určují nový směr produkce obsahu.

Jak vytvořit zážitek na míru pomocí rozšířené reality

Jak na maximum využít nejmodernější technologie, abyste zákazníkům nabídli co největší end-to-end zážitek? To na příkladu aplikace, kterou Futured vyvinulo pro Národní muzeum, přiblíží Lukáš Strnadel. Aplikace nabízí díky interaktivním a audiovizuálním prvkům zážitek na míru a pracuje s rozšířenou realitou, jež dává možnost vidět a zažít věci, na které jsme doposud museli používat vlastní představivost.

Jak zvýšit životní standard prostřednictvím mobilních zařízení

Původně studentský projekt virtuálního fitness kouče zaznamenal boom v období covidové pandemie a mobilní aplikaci Fitify si stáhlo už více než 15 milionů uživatelů. Růst podpořilo také navázání pravidelné spolupráce s Applem a vy se v přednášce Oldřicha Janušky můžete těšit na tipy a zkušenosti, jak se dostat mezi nejlepší fitness aplikace.

Digitalizace gastronomie

Qerko je aplikace, která zákazníkům přináší možnost zaplatit okamžitou útratu v restauraci pomocí QR kódu. Jak moc je však důležitá digitalizace pro gastronomii a jak Qerko může pomoci? To je téma pro Lukáše Kovače, spoluzakladatele a CEO Qerka.

Moderní technologie ve službách obchodu

O digitalizace retailu budou mluvit Pavel Kozler z KNOWINSTORE a Lukáš Němčík z COOPu. Ukáží aktuální trendy, jak lze v této oblasti využít mobilní aplikace a v jakých dalších segmentech má velký potenciál samoobslužný koncept, který letos uvedl maloobchodní řetězec COOP ve své prodejně ve Strakonicích.

Data a kyberbezpečnost v digitálním prostředí

Na problematiku dat a kyberbezpečnosti v prostředí mobilních aplikací se zaměří Dominik Hádl z Monstarlab. Kromě nových trendů zabezpečení dat v kontextu nedávných útoků se můžete těšit i na konkrétní ukázky, jakým způsobem se dá napadení zabránit nebo s ním bojovat.

A to ještě není zdaleka všechno. Sledujte web konference s programem, který průběžně doplňujeme a kde se můžete i zaregistrovat. Hlavním partnerem konference je společnost Zásilkovna. Mediálními partnery jsou Cnews a MediaGuru. Organizátorem jsou server Lupa.cz a TUESDAY Business Network, produkci zajišťuje Internet Info. Produktovým partnerem je EasyEvent.