Hledáte práci? Objevte pracovní portály, které vám dají cennou výhodu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Hledáte práci? Objevte pracovní portály, které vám dají cennou výhodu

,
Hledáte práci? Objevte pracovní portály, které vám dají cennou výhodu
Zdroj: Depositphotos
Komerční sdělení

Hledání práce dokáže zabrat až neuvěřitelné množství času. K objevení té správné nabídky navíc potřebujete i trochu toho štěstí. Jak mu jít naproti a zvýšit svoje šance na objevení nové práce podle vašich snů? Odpověď spočívá ve výběru vhodného pracovního portálu, kde budete mít přehled o každé nové nabídce, takže vám nic zajímavého neuteče. V článku najdete doporučení hned na dva různé pracovní portály a nechybí shrnutí základních výhod, jaké nabídnou.

Proč si dát s hledáním pracovní nabídky záležet

Jen málokdy má člověk takové štěstí, aby mu vysněná nabídka spadla rovnou do klína. Ve většině případů si tu správnou práci budete muset cíleně hledat. To může zabrat i poměrně dost času. Záleží na tom, jaké máte požadavky, kvalifikaci či v jaké lokalitě pátráte. A jak zvýšit své šance na objevení té správné nabídky? Odpovědí je hledání na několika různých portálech. Konkrétně portál HitPrace.cz přitom sdružuje nabídky i z jiných stránek, což znamená ještě bohatší výběr a více příležitostí přímo na jednom místě. Sledováním té správné stránky tak můžete výrazně zvýšit své šance na objevení vaší nové vysněné práce. Následně už stačí jenom včas a vhodně zareagovat, aby odměnou byla pozvánka do dalšího kola výběrového řízení.

Procházejte jen takové inzeráty, které vás skutečně zajímají

Při hledání nové práce bývá poměrně náročné odfiltrovat inzeráty, které jsou pro vás relevantní od těch, jenž s vaším vysněným povoláním nijak nesouvisí. Naštěstí na pracovním portálu HitPrace.cz najdete nabídky na práci podle lokality, ale i podle oborů, které vás zajímaly v budoucnu. Na základě vašich předchozích vyhledávání tak algoritmus vyhodnotí, co je pro vás přínosné a jaké nabídky nemusíte vidět, protože nejsou v okruhu vašich zájmů.

Náskok díky e-mailovému upozornění

A jak vědět o vhodné nabídce co možná nejdříve? Kromě vlastního pravidelného sledování je zapotřebí umět využívat chytré funkce moderních portálů. Mezi taková vylepšení rozhodně patří například e-mailové notifikace. Jakmile se objeví nová nabídka, která splňuje vaše zadané parametry, přijde vám do e-mailu zpráva. Hned tak budete vědět o nové práci v Praze, ale i jiných městech přesně podle toho, co vás zrovna zajímá. Díky této výhodě můžete na daný inzerát reagovat velmi rychle, což může být velkou výhodou pro budoucí získání práce. Rozhodně tak nezapomínejte na zadání e-mailové adresy, protože vám tato chytrá funkce může značně pomoci.

Pracovní portál s nabídkami ze zahraničí

Kromě portálu HitPrace.cz, kde najdete nabídky převážně a víceméně hlavně z českých krajů, můžete si projít také portál cz.jobimi.com, který cílí i na zahraniční inzeráty. V budoucnu je plánováno další rozšíření a aktuálně zde najdete inzeráty z České republiky a například i z Polska. I zde na vás totiž může čekat velmi zajímavá pracovní nabídka, která stojí za prohlédnutí a prověření. Cílem je dostat na jedno místo co možná nejvíce nabídek z různých koutů světa, aby bylo hledání práce ještě o poznání jednodušší. Nemusíte se tak omezovat jenom na české končiny, ale jestli chcete zažít trochu dobrodružství v zahraničí, může být tohle ta správná cesta.

Ideální prostor i pro zaměstnavatele

Každý kvalitní pracovní portál je skvělou příležitostí pro uchazeče o zaměstnání, ale také pro samotné zaměstnavatele a firmy, které hledají nové lidi. Na pracovním portálu HitPrace.cz je možné vystavit nové nabídky zdarma. Samotný portál se již dále postará o sdílení vašeho inzerátu a dostatečnou propagaci, aby inzerát vidělo co možná nejvíce lidí. Tím značně zvýšíte své šance na objevení kvalifikovaného a šikovného zaměstnance, který bude pro vaše podnikání opravdovým přínosem.