E-Business Forum: inspirujte se u úspěšných - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

E-Business Forum: inspirujte se u úspěšných

,
E-Business Forum: inspirujte se u úspěšných
Zdroj: E-Business Forum
Komerční sdělení

Aktuální výzkumy a data, reálné zkušenosti, workshopy, případové studie. Vše důležité kolem e-commerce zazní už 5. května v Praze.

Na konferenci E-Business Forum 2022 se o své know-how podělí spíkři z 4Camping, Knih Dobrovský, Dognetu, Daktely, Shopsysu či Zásilkovny. Seznamte se s programem a letošními spíkry.

Jaká témata letos zazní?

Jak ustát růst vašeho e-shopu a udržet si spokojené zákazníky – těšte se na inspirativní case studies e-shopů Astratex, 4Camping či Knihy Dobrovský.

Jak budovat skvělou zákaznickou či uživatelskou zkušenost – praktické tipy a rady od předních UX designerů Ondřeje Ilinčeva a Jana Kvasničky a dalších expertů na CX ze Zásilkovny či Shopysu.

Jak zajistit kvalitní zákaznickou péči – tipy na efektivní komunikaci se zákazníky nabídne Vladimír Uher z Daktely. Kromě přednášky můžete navštívit i jeho prakticky zaměřený workshop.

Marketingové vychytávky – zacíleno na data, SEO i affiliate marketing. Těšte se na advokátku Petru Dolejšovou, Filipa Černého z Kytary.cz, Filipa Podstavce z Marketing Miner a další.

Rozvoj multikanálové prodejní strategie a využití marketplaces– budoucnost online tržišť představí Miroslava Birešová z Kaufland.de a Jan Mayer z Heureka Group.

Vybíráme z programu

Jak nepřicházet o zákazníky? Dopřejte jim kvalitní webovou aplikaci

Radim Daniel Pánek z Canarytrace se deset let specializuje na testování výkonu webových aplikací. Zavede nás do tématu vitality webových aplikací, ve kterých budeme sledovat user experience z pohledu reálného uživatele. Kvalita a dostupnost webové aplikace rozhoduje, jestli u vás zákazník nakoupí a bude spokojený. Na přednášce si ukážeme reálné ukázky.

Náhled do praktik e-shopů z pohledu UX designéra

UX expert Ondřej Ilinčev představí přehled manipulativních technik včetně jejich efektivity. Jak přesvědčit návštěvníky webu, aby udělali, co chcete, bez použití ,dark patterns‘? Kdy kterou techniku použít?

(R)evoluce prodeje potravin – velkolepá bitva o zákazníky

E-commerce trh potravin se stále teprve formuje. Už nyní je ale jasné, že zásadním způsobem ovlivní více než 300miliardový segment prodeje potravin. Kamil Demuth ze Scuk.cz vám ukáže, jak mohou být karty v budoucnu rozdány.

Kromě inspirativních přednášek a dvou workshopů se můžete těšit na rozsáhlý networking se skvělým občerstvením a na závěrečnou afterparty. Registrační formulář je k dispozici zde.

Generálním partnerem konference je česká přepravní společnost Zásilkovna. Partnery konference jsou Daktela, Dognet, eHUB.cz, Heureka Group, Kaufland.de, Pošta bez hranic a Shopsys. Produktovými partnery jsou EasyEvent a Rodinné bio Vinařství Válka a The Glenlivet. Mediálními partnery jsou Lupa.cz, Marketing Journal a Podnikatel.cz. Konference proběhne za podpory Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Organizátorem je TUESDAY Business Network. Produkci zajišťuje Internet Info.