Z Opery přes MMA k papíru. Fryaufová investuje do výrobce designového zboží z Litomyšle a pomůže mu i s komunikací

22. 2. 2021
Zdroj: young_block
  • Zuzana Fryaufová se stala spolumajitelkou firmy young_block

  • Aktivně se zapojí do řízení marketingu a komunikace značky, dostat ji chce i do světa

  • Fryaufová v minulosti organizovala Ples v Opeře nebo zápasy MMA


Zuzana Fryaufová se stala spolumajitelkou firmy young_block, která se specializuje na výrobu designového papírenského zboží. Chce se i aktivně podílet na chodu společnosti a zužitkovat své zkušenosti s PR a marketingem.

Společnost young_block sama sebe označuje za partu nadšených lidí, kteří milují papír a rozhodli se světu dokázat, že papírenské výrobky nemusí být nuda. O svých výrobcích hovoří jako o „polygrafických špercích“. Bloky, diáře a fotoalba s originálním designem dodává společnostem jako ČEZ, Mercedes-Benz nebo Česká spořitelna, ale samozřejmě i soukromým zákazníkům.

Fryaufová získala ve společnosti 40procentní podíl. Cenu transakce se obě strany rozhodly nezveřejňovat. „Rozvoj young_block jsem sledovala delší dobu,“ řekla redakci Euro.cz. „Jejich filozofie mi byla sympatická a když mě oslovili s nabídkou spolupráce, řekla jsem si, že bych jim ráda pomohla i nějak víc než ‚jenom‘ s tou komunikací,“ vysvětluje pozadí majetkového vstupu do firmy. „Chtěla bych se zaměřit hlavně na rozvoj značky u nás a dostat ji i do světa. S young_block mám společné nejen rodné město Litomyšl, ale také přesvědčení, že když děláte věci odvážně a nekompromisně jdete za svými vizemi, nakonec se prosadíte,“ říká.

UX23

Práci hodinového manžela mu stát zatrhl. Z nudy proto začal vyrábět stylové poličky, po kterých se ihned zaprášilo
Přečtěte si také:

Práci hodinového manžela mu stát zatrhl. Z nudy proto začal vyrábět stylové poličky, po kterých se ihned zaprášilo

Zakladatel young_block Jiří Vogel oceňuje zkušenosti nové spolumajitelky s komunikací značek a jejich prosazením na trhu. Fryaufová totiž v minulosti působila jako ředitelka Plesu v Opeře, který byl ve své době považován za nejprestižnější společenskou událost v hlavním městě. Spolupracovala také s týmem Oktagon, který organizuje zápasy MMA.

  • Našli jste v článku chybu?