Přestupy

7. 5. 2018
Zdroj: Euro.cz

Colliers International Jana Miňová • head of Debt and Equity Advisory

Mezinárodni realitní společnost Colliers International založila v České republice nové oddělení Debt and Equity Advisory zaměřené na poradenství v oblasti dluhů a kapitálu. Nový tým pražské kanceláře Colliers zastřeší Jana Miňová s více než 15letou praxí v bankovnictví. Do Colliers přišla z Komerční banky, kde působila jako poradkyně se specializací na financování komerčních nemovitostí. Během své dosavadní kariéry Jana úspěšně realizovala přes 80 transakcí z odvětví financování nemovitostí, ato jak v České republice, tak na Slovensku. Je přední expertkou na poskytování strategického komerčního dluhového poradenství s mimořádnými profesními zkušenostmi.

IBIS InGold

Radim Ryška • key account manager

Renata Gurellová • ředitelka marketingu a komunikace

Obchodník se zlatem a stříbrem, společnost IBIS InGold, rozšiřuje svůj tým o dva klíčové spolupracovníky. Novým key account managerem se stal Radim Ryška a do čela marketingu a komunikace nastoupila Renata Gurellová. Radim Ryška v pozici nového key account managera bude mít na starost především rozvoj obchodní sítě, její podporu a vzdělávání. Zkušenosti nasbíral mimo jiné v pojišťovnictví a v nebankovním sektoru.

V posledních letech působil v manažerských pozicích v pojišťovně Allianz, ve společnosti Home Credit nebo v České pojišťovně. Renata Gurellová přichází ze společnost Golden Gate, kde působila poslední dva roky jako marketingová a PR ředitelka.

Jejím cílem je posílení interní i externí komunikace, zajištění osvěty a podpory marketingu a pomoc v budování mediální značky společnosti IBIS InGold. Renata Gurellová přichází do nové pozice s více než dvacetiletými zkušenostmi z bankovního sektoru, z oblasti informačních technologií, strategie, PR, marketingu i řízení.

Mazars

Luboš Brigant • manažer daňového oddělení Mazars a vedoucí týmu korporátních daní

Poradenská a auditorská společnost Mazars posiluje svoje daňové oddělení.

Novým vedoucím týmu korporátních daní se stal zkušený manažer Luboš Brigant, který má více než dvanáctiletou zkušenost s poskytováním daňově poradenských služeb. Kromě firemních daní se Luboš Brigant bude zároveň jako nový vedoucí daňového German desku do budoucna zaměřovat na budování vztahů a péči o německy mluvící klienty Mazars. Luboš Brigant vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, je certifikovaným daňovým poradcem a členem sekcí daně z příjmů právnických osob a daně z přidané hodnoty Komory daňových poradců.

Hovoří česky, německy a anglicky.

Etnetera

Petr Votoček • výkonný ředitel

Společnost Etnetera, přední český hráč na poli zakázkového vývoje webových, mobilních a VR aplikací, má nového výkonného ředitele. Stal se jím šéf projektové divize Petr Votoček. Ve vedení vystřídá po téměř sedmi letech Martina Paličku. Petr Votoček v Etneteře začínal v roce 2006 jako projektový manažer. V roce 2014 se posunul do čela projektové divize, která dnes tvoří dvě třetiny firmy. O rok později byl jmenován členem představenstva společnosti. Posun na místo výkonného ředitele byl řízený proces, na kterém Martin s Petrem pracovali zhruba rok.

ESET

Marek Baláž • business developer

Akvizici nových partnerů v oblasti poskytovatelů správy ICT služeb, poskytovatelů internetového připojení a rozvoj spolupráce s mobilními operátory v české pobočce bezpečnostní společnosti ESET má nově na starost Marek Baláž. Jeho cílem je soustředit se především na nabídku a využití nových specifických produktů a služeb společnosti ESET pro tento segment a navazování nových obchodních vztahů s obchodními partnery a zákazníky. Marek Baláž (34) přišel ze společnosti Xerox, kde působil pět let v pozici strategic account manager. Marek Baláž má vzdělání technického směru, v minulosti pracoval také v pozici key account manager ve společnosti Impromat. Ve volném čase se věnuje aktivnímu sportu, především sjezdovému lyžování, tenisu, běhání, turistice a cyklistice.

  • Našli jste v článku chybu?