Novoroční nabídka streamovacích služeb: Vikingská řežba, další lov nacistů a netradiční superhrdina

8. 1. 2023
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Amazon Studios

Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 9. ledna?

Vikingové: Valhalla

Monumentální sága o vikinzích v jedenáctém století po Kristu pokračuje. Leif Eriksson tentokráte plní mise pro byzantského císaře a na území dnešní Ukrajiny, přesněji v Podněstří, bivakuje spolu s norským princem Haraldem Sigurdssonem. Osud jej ale předurčil k mnohem větší úloze ve světových dějinách. Je Leif schopen chytit příležitost za pačesy?


Autor: Netflix

Za vikinskými nájezdníky se na Netflixu vypravíme 12. ledna.

Break Point

Tvůrci dokumentárního seriálu Formula 1: Drive to Survive přicházejí tentokráte s dokumentem zaměřeným na tenisové prostředí. Podíváme se do zákulisí nejprestižnějších turnajů a odhalíme také tajemství nejlepších hráčů. Ze současných plejerů se můžeme těšit hlavně na Nicka Kyrgiose. 


Autor: Netflix

Očekávaný dokumentární seriál odstartuje na Netflixu 13. ledna. 

Velma

Přehlížená Velma Dinkley ze Záhad s.r.o. si už nechce připadat zbytečná, a tak se rozhodla vydupat si vlastní seriál. Ten se bude odehrávat předtím, než se Velma k Fredovi, Scoobymu a dalším přidala, a uvidíme v něm její kariéru soukromé vyšetřovatelky. A jelikož se jedná o dospělácký projekt, nebude nouze o něco, co jsme dříve v animácích od Hanna-Barbera neviděli. 


Autor: HBO Max

Velma vezme HBO Max útokem 13. ledna. 

Koala Man

Kevin McKay žije nudný život. V práci maká pro Velkého Grega, doma mu to ne úplně klape, proto není divu, že se jednou rozhodne se světem okolo sebe něco udělat. Tatík v nejlepších letech proto navlékne kostým a stane se z něj Koala Man! V malém australském městečku se pouští do boje se zločinem, natrefí ale i na nepřátelské klokany nebo pštrosy. Hlasy postavám propůjčili například věhlasní herci Hugh Jackman, Miranda Otto nebo Hugo Weaving.


Autor: Hulu

Koala Man na Disney+ dorazí 9. ledna. 

Velký lov

Lovci nacistů v čele s Offermanem (Al Pacino) získávají cennou informaci. Dozvěděli se totiž o současném místě pobytu samotného Adolfa Hitlera. Vůdce není mrtev a přebývá kdesi v Jižní Americe, proto je nejvyšší čas konečně ho dopadnout. Na misi s Offermanem vyrážejí i Heidelbaum (Logan Lerman) nebo Lonny Flash (Josh Radnor). Jejich cílem není jen pomsta jednomu z největších zločinců světových dějin, ale také naplnění potenciálu celé skupiny a možnost zapsat se do dějin. 


Autor: Amazon Studios

První řadu Velkého lovu si můžeme pustit na Amazon Prime Video.

Servant

Velký seriálový projekt M. Night Shyalamana vrcholí. Čtvrtá série seriálu Servant nám nabídne zakončení příběhu rodiny Turnerových. Po zdánlivém skonu je Dorothy zpět a spolu s ostatními rodinnými příslušníky bude čelit útokům své dřívější chůvy Leanne. Povede se jim tuto silnou nepřítelkyni zastavit? To se dozvíme už za pár dní!


Autor: Apple TV+

Servant na Apple TV+ skončí 13. ledna.

  • Našli jste v článku chybu?