Menu Zavřít

Netflix, HBO Max a další streamovací služby na příští týden: Ahsočino finále a návrat Lokiho i Lupina

1. 10. 2023
Doba čtení: 2 minuty
Autor: Disney+, Marvel Studios

Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 2. října?

Beckham

Byl jedním z těch, kteří udělali z fotbalu globální fenomén. Vedle toho, že patřil mezi nejlepší hráče přelomu století a v Manchesteru United i později v Realu Madrid posbíral řadu trofejí, udivoval i svými aktivitami mimo fotbalové pažity. Beckham vedle hraní uhranul svět módy a showbyznysu, když si vzal bývalou Spice Girl Victorii Adams. Jeho pestré fotbalové kariéře, pobláznění Spojených států i manažerských plánů s Interem Miami sleduje nový dokumentární seriál.


Autor: Netflix

Dokumentární minisérii o slavném Davidovi uvidíme na Netflixu 4. října. 

Lupin

Assane Diop (Omar Sy) je nadále na útěku před francouzskými policejními složkami, i tak ale plánuje svoji patrně nejodvážnější loupež. A ač si je vědom toho, že vystoupení z úkrytu může výrazně ohrozit jeho rodinu, je ochoten zmáknout poslední fušku a pak se synem i expartnerkou prchnout z Francie. Jenže, na povrch se mezitím vynořují jisté nepříjemnosti z Assanovy minulosti, které případný úprk z vlasti mohou výrazně ovlivnit. Zvládne jim Assane čelit?


Autor: Netflix

Další série francouzského krimi hitu na Netflix dorazí 5. října. 

Vlajka smrti

Úspěšný seriál z dílny Davida Jenkinse, který humorným způsobem mapuje zlatou éru karibského pirátství, se chýlí ke svému konci. Druhá a poslední řada nás znovu vezme za Edwardem Teachem (Taika Waititi) a Stedem Bonnetem (Rhys Darby), kteří prožívají nečekanou lásku. Povede se jim ale s tímto cejchem v Karibiku přežít? Druhá sezóna bude vycházet po třech dílech v průběhu října. 


Autor: HBO Max

Další příběhy slavných pirátů na HBO Max debutují 6. října. 

Finále Ahsoky

Velkoadmirál Thrawn (Lars Mikkelsen) se chystá vrátit do předaleké galaxie a obnovit zašlou slávu Galaktického impéria. Ahsoka Tano (Rosario Dawson) a její spojenci ale hodlají přesun chisského vojevůdce zastavit. Povede se jim to? Na to odpoví očekávané finále první série seriálu Ahsoka, které připraví půdu pro celovečerní film Davea Filoniho. 


Autor: Disney+, Lucasfilm

Ahsočin příběh (prozatím) skončí 4. října na Disney+.

Loki

Do marvelovského multivesmíru vtrhli Kangové! S jedním z nich, který si říká Victor Timely, se musí vypořádat časoví agenti v čele s vysloužilým nordickým bohem lsti Lokim. Toho čeká jízda po New Yorku počátku století, ve kterém zlotřilý Timely buduje své impérium a chystá se ovládnout celý kosmos. Lokimu a věrnému spojenci Mobiovi přichází na pomoc i celá řada dalších časových agentů, bude to ale proti Kangovi stačit?


Autor: Disney+, Marvel Studios

Loki na Disney+ s druhou řadou debutuje 6. října. 

  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).