HBO, Voyo a Netflix na další týden: Roubalův případ, návrat na Eternii a další Ostrov lebek

21. 11. 2021
Zdroj: Voyo
Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru


Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 22. listopadu? 

Vládci vesmíru: Odhalení

V létě nám úspěšný scenárista Kevin Smith naservíroval seriálové pokračování osmdesátkové srdcovky Vládci vesmíru, které zakončil šokujícím koncem. Arcilotr Skeletor, který se stal bohem, tedy Skelegodem, nyní povede další útok proti zbývajícím hrdinům Eternie. Princ Adam bude muset znovu získat svou moc a stát se ochráncem Eternie He-Manem, jinak celý kosmos zahalí temnota. Celý příběh si znovu užijeme s vynikajícím dabérským obsazením v čele s Markem Hamillem, Lenu Headey nebo Tonym Toddem.

Foto: Netflix

Na Eternii se na Netflixu vrátíme 23. listopadu.

Tenhle příběh je pravda

Komik Kid míří na turné do rodné Philadelphie. Jeho vystoupení se v Pensylvánii ale trochu zvrtne a oblíbenci fanoušků jde najednou o život. Na scéně se objevuje Kidův bratr Carlton a oba dva se ocitají uprostřed jistého komplotu. Povede se jim vyřešit záhadu? Nový netflixovský seriál svedl dohromady herecké hvězdy Kevina Harta a Wesleyho Snipese.

Foto: Netflix

Snipes a Hart budou o své životy na Netflixu bojovat od 24. listopadu.

Azzuri: Road to Wembley

Italové v létě po třiapadesáti letech ukončili čekání na další titul z fotbalového Mistrovství Evropy. Jejich suverénní cestu pro zlato si budeme už brzy moci připomenout v dokumentu televize Rai, který dorazí i na Netflix. Čeká nás odhalení ze zákulisí včetně popisu taktiky trenéra Manciniho, vzpomínky velezkušené stoperské dvojice kamarádů Bonucci, Chiellini a také dojmy mladých pušek Barelly nebo Chiesy.

Foto: Rai 1

Strhující cestu Italů za titulem si na Netflixu užijeme od 24. listopadu.

Modřiny

Snímků o MMA je stále jako šafránu, proto mezinárodní premiéra Modřin rozhodně potěší. Halle Berry v nich ztvárňuje bojovnici, která kvůli kariéře opustila syna. Když se ale kariéra zas tak moc nepovedla, rozhodla se bojovnice najít k potomkovi cestu zpět. Podaří se jí skloubit končící kariéru s pochroumaným osobním životem?

Foto: Netflix

MMA snímek uvidíme na Netflixu 24. listopadu.

Vánoční hrad

Vánoce se kvapem blíží a na Netflixu postupně přibývají sváteční snímky. Jedním z nich je i Vánoční hrad s legendami Cary Elwesem a Brooke Shields. Klasická slaďárna nás vezme do malebného Skotska, kam míří zneuznaná spisovatelka. Ta se ubytuje na starobylém hradě, který má jen jeden háček - žije v něm nerudný vévoda. Co když ale k sobě protiklady postupně začnou nacházet cestu?

Foto: Netflix

Vánoce na Netflixu začínají 26. listopadu.

Jak na... s Johnem Wilsonem

Newyorský poděs John Wilson se vrací ve své komediální dokureality show, kdy se snaží pomoci nejrůznějším spoluobčanům. Když k tomu ale připočteme i to, že trpí desítkami vlastních problémů, máme se nač těšit.

Foto: HBO

Další řada Johna Wilsona na HBO GO dorazí 27. listopadu.

Příchozí

Kanadský režisér Denis Villeneuve aktuálně v kinech boduje se svou Dunou, jež si vede tak dobře, že jí bylo přislíbeno pokračování. Villeneuve ale svůj talent ukázal už dříve a jedním z jeho povedených projektů je i sci-fi Příchozí. V něm sledujeme kontakt lidstva s mimozemskými návštěvníky a postupně se pomalu dozvídáme, jak jsou mimozemšťané schopni komunikovat. Hlavní hrdinové, vědci v podání Jeremyho Rennera a Amy Adams, pak hrají o čas a snaží se s kosmickými bytostmi komunikovat, ale také je chránit před vojenskou intervencí paranoidních pozemšťanů.

Foto: Paramount Pictures

Rozmluvu Amy Adams s mimozemšťany najdeme na HBO GO 26. listopadu.

Jack Ryan: V utajení

Na Amazon Prime Video je aktuálně ke zhlédnutí povedená seriálová verze Jacka Ryana, pokud ale chcete zavzpomínat na zatím poslední filmové dobrodružství slavného hrdiny, vyčkejte si na přidání titulu V utajení na HBO GO. Film z roku 2014 natočil shakespearovský mistr Kenneth Branagh, který si sám střihl i roli hlavního zloducha. Na výkony Aleca Baldwina či Harrisona Forda pak v ústřední roli poměrně zdařile navázal Chris Pine. Pokud patříte mezi fanoušky Toma Clancyho, neměl by vám film uniknout.

Foto: Paramount Pictures

Prozatím poslední filmovou inkarnaci slavného hrdiny na HBO GO uvidíme 27. listopadu.

Kong: Ostrov lebek

Král tropického Ostrova lebek Kong patří mezi nejikoničtější filmová monstra vůbec. Není proto divu, že před čtyřmi lety natočil Jordan Vogt-Roberts další reboot jeho dobrodružství. Ten je součástí filmového univerza MonsterVerse, které letos prozatím vyvrcholilo Kongovým střetem s Godzillou. Vogt-Robertsův snímek nás každopádně bere do roku 1973. Vietnamská válka pomalu končí a tým veteránů je vybrán, aby doprovázel expedici na mytický Ostrov lebek. Zde objeví ekosystém plný nejrůznějších monster, kterým vládne nezdravě velký opičák Kong. Přežije parta vědců, vojáků a dobrodruhů setkání s přerostlým primátem? V hlavních rolích excelují Brie Larson, Tom Hiddleston nebo Samuel L. Jackson.

Foto: Legendary Pictures, Warner Bros.

Výlet na Ostrov lebek na HBO GO čekejme od 28. listopadu.

Bel Canto

Světově proslulá sopranistka míří na vystoupení do jihoamerické vojenské junty. Na představení pro japonského magnáta se ale dostaví i povstalci proti vojenskému režimu a všechny hosty včetně sopranistky si vezmou jako rukojmí. Dokáže se s nimi zpěvačka dorozumět skrz hudbu? V hlavní roli exceluje Julianne Moore.

Foto: Screen Media Films

Bel Canto je aktuálně dostupný na Voyo.

Případ Roubal

Voyo představuje svůj první ryze originální projekt, kterým je třídílná minisérie Případ Roubal. Ta vyobrazuje osobu nechvalně proslulého sériového vraha Ivana Roubala, kterému v devadesátých letech soud potvrdil doživotní trest za zabití pěti lidí. Roubalových obětí bylo ale podle všeho mnohem víc. Nová minisérie nám představí zákulisí celého případu od prvních vražd až po kontroverzní soudní proces.

Foto: Voyo

První pořádný Voyo originál uvidíme už 26. listopadu.

Po čem ženy touží

Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... Hvězdně obsazená romantická komedie patří mezi nejlepší počiny ve svém žánru a Helen Hunt se snad od její premiéry v lepším projektu neobjevila.

Foto: Paramount Pictures

Klasická romcom dorazí na Voyo 25. listopadu.

  • Našli jste v článku chybu?