HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Začátek konce Stranger Things, planeta dinosaurů a Teddy Roosevelt

Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 23. května?

Stranger Things

Jeden z nejpopulárnějších seriálů z dílny Netflixu se chýlí ke konci. Hrdinové se půl roku po událostech třetí řady musí vypořádat s tím, že v Hawkins zavládl teror. Naším světem se prochází největší monstra, jež si člověk dokáže představit. Pokud se ale povede rozluštit důležitou záhadu, může konečně skončit i horor v Upside Down.

Foto: Netflix

První část čtvrté řady Stranger Things uvidíme na Netflixu 27. května.

Ricky Gervais: Supernature

Jeden z nejslavnějších světových komiků je zpět. A to v plné síle! Poté, co přišel o moderování Zlatých glóbů, má Ricky Gervais potřebu sdělit nám stav hollywoodského šoubyznysu. Vedle toho se můžeme těšit i na jeho názory na nadpřirozeno, kočky a teorii humoru.

Foto: Netflix

Druhý stand up speciál Rickyho Gervaise dorazí na Netflix 24. května.

Americká výprava

Teddy Roosevelt byl mezi americkými prezidenty raritou. Kovboj, dobrodruh a bývalý armádní plukovník se po skončení svého mandátu vydává do Brazílie. S sebou bere svého syna i jednoho brazilského přítele a má za cíl konečně zmapovat amazonskou džungli. Na své cestě musí čelit nejen nebezpečím tropické džungle, ale také místním domorodcům.

Foto: HBO Max

Seriál s Aidanem Quinnem nedávno dorazil do nabídky HBO Max.

Horizont události

Rok 2040. Kosmická loď Horizont události se vydává za planetu Neptun a ztratí se. Rok 2047. Horizont události vysílá znepokojivý vzkaz, po jehož stopě se vydávají členové nové expedice. Jenže, zkázu lodi obepíná tajemství, jež mělo zůstat neobjeveno… V hlavních rolích excelují Laurence Fishburne, Jason Isaacs a Sam Neill.

Foto: Paramount Pictures

Legendární sci-fi horor je ke zhlédnutí na Amazon Prime Video.

I Love America

Čerstvě single Pařížanka Lisa si jednoho dne uvědomí, že v rodné Francii už asi lásku nepotká, proto se vypraví za oceán. V Los Angeles, kde se následně usadí, absolvuje celou řadu rande a následně pochopí pravou podstatu lásky.

Foto: Amazon Studios

Snímek je aktuálně nově ke zhlédnutí na Amazon Prime Video.

Prehistorická planeta

Legendární David Attenborough nás za svůj bezmála stoletý život vzal na nejrůznější místa zvířecí a rostlinné říše. Popularizátor vědy nyní spojil síly s Applem a v unikátním pětidílném dokumentu tentokráte s pomocí světových paleontologů nabídne pohled do minulosti planety Země. Na projektu se podílela řada proslulých vědců, podle kterých je výsledek vůbec tou nejlepší prehistorickou rekonstrukcí v rámci populární kultury. Producentem projektu je navíc Jon Favreau a hudbu složil Hans Zimmer. Těšme se!

Foto: Apple TV+

Do doby dinosaurů na Apple TV+ zavítáme 23. května.

  • Našli jste v článku chybu?