HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Tak trochu jiný Pinocchio, vykoupení Willa Smithe nebo banda šílených hrdinů

5. 12. 2022
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 5. prosince?

Papírový dům: Korea

Největší loupež v historii sjednocené Koreje pokračuje. Profesor se po konci první řady dostává do hledáčku agenta Moo-hyuka a smyčka okolo gangu se tak začíná stahovat. Mezi členy ale začínají přeskakovat jiskry, zároveň ovšem všichni musí plánovat útěk. Korea už nikdy nebude jako dřív!


Autor: Netflix

Na sjednocený Korejský poloostrov se vrátíme 9. prosince jedině na Netflixu. 

Pinocchio

Guillermo del Toro po svém úspěšném Kabinetu kuriozit pokračuje ve spolupráci s Netflixem. Jako další příběh si vybral osobitou adaptaci díla Carla Collodiho Pinocchio, kterou ovšem umístil do dob Mussoliniho diktatury. Pinocchio i zde zažívá nejrůznější dobrodružství ve společnosti Sebastiana J. Cvrčka, jenže tentokráte se jej snaží ovlivnit i samotný Il Duce! Zvládne dřevěný chlapec své dobrodružství?


Autor: Netflix

I Pinocchio na Netflix dorazí 9. prosince. 

Jeho temné esence

Adaptace knižní série Philipa Pullmana se pomalu blíží ke svému konci. Lord Asriel v podání Jamese McAvoye se vrací a hodlá Willovi a Lyře pomoci k vítězství nad náboženskými fanatiky. Je ale vítězství vůbec reálné? Poslední série slibuje řadu dramatických momentů, které mají definitivně dát zapomenout na nepovedený Zlatý kompas.


Autor: HBO Max

Finální kapitolu úspěšného fantasy seriálu najdeme na HBO Max od 6. prosince. 

Doom Patrol

Nejpodivnější parta hrdinů od DC má znovu napilno. Cestuje totiž časem a zjistí, že Zemi čeká nevyhnutelná apokalypsa. Parta okolo Cyborga a Negative Mana jí musí zabránit, jenže zkušenosti Nilese Cauldera alias Šéfa budou zatraceně chybět! Tým se proto musí semknout a porazit toho nejzvláštnějšího nepřítele. Rita Farr v nové řadě získá své superhrdinské jméno a těšit se můžeme i na více příležitostí pro Cyborga. 


Autor: HBO Max

Za hrdiny z Doom Patrol se na HBO Max vydáme 9. prosince.

Griffinovi

Jeden z nejúspěšnějších animovaných seriálů se vrací už s jednadvacátou řadou. V té uvidíme parodie na oscarové filmy jako Forrest Gump, Mlčení jehňátek nebo Americká krása, zároveň se ale dočkáme Clevelandovy nové práce v pivovaru nebo Peterovy cesty do obchodu Blockbuster.


Autor: Fox TV

Další řada Griffinových dorazí na Disney+ 6. prosince. 

Emancipation

Will Smith se po letošním předávání Oscarů, na kterém fyzicky napadl Chrise Rocka, stal v Hollywoodu vyvrhelem. Nyní ale ve spolupráci s režisérem Antoinem Fuquou nachystal snímek Emancipation. V něm si zahrál otroka Petera, který uprchl z plantáží v Louisianě. Příběh plný krutosti otrokářů a naděje osvobozených otroků je považovaný za horkého oscarového kandidáta a o jeho kvalitách se brzy budou moci přesvědčit i tuzemští diváci. 


Autor: Apple TV+

Další Smithův film najdeme na Apple TV+ 9. prosince.

  • Našli jste v článku chybu?