HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Noví Lovci pokladů, Black Adam a talk show s prezidentem Zelenským

11. 12. 2022
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Warner Bros.
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 12. prosince?

Paradise PD

Nejneschopnější policejní parta v historii všech animáků se vrací. Poté, co se zmutovaný chlapec Dobby vynořil z moře v podobě znetvořeného obra, zhroutil se i policejní sbor. Nyní se musí Randall a spol. sebrat a pokusit se dát město znovu dohromady. Je to ale vůbec možné?


Autor: Netflix

Na policajty z Paradise se můžeme těšit na Netflixu 16. prosince.

Rekrut

Mladý právník CIA (Noah Centineo) vstoupí bez větších příprav do světa mezinárodní špionáže. Postupně přijme zakázku od jedné bývalé agentky, která hrozí zveřejněním kompromitujících informací. Jenže nic není tak, jak se na první pohled zdá.


Autor: Netflix

I Centineův seriál uvidíme na Netflixu 16. prosince. 

Mého dalšího hosta nemusím představovat: Volodymyr Zelenskyj

Nejslavnější moderátor talk show posledních třiceti let David Letterman tentokráte vyrazil do Kyjeva. V rámci čtvrté řady svého pořadu Mého dalšího hosta nemusím představovat vyzpovídal jednu z nejsledovanějších osobností současného světa. Ukrajinský prezident Zelenskyj mluví v rozhovoru o válečné situaci, ale také o vizi navrácení Krymu a dalších dobytých území zpět Ukrajině. 


Autor: Netflix

Za Zelenským se s Lettermanem vydáme 12. prosince.

Black Adam

Hierarchie DC vesmíru se mění! Teth Adam procitá ze svého dlouhého spánku a v africkém Kahndaqu se chce znovu ujmout vlády. Na místo proto vyráží tým JSA, aby vzpurného antihrdinu zastavil. Všechno se ale zvrtne, když v Kahndaqu procitne i démonický padouch Sabbac. Nejnovější snímek z dílny DC měl původně začít novou éru, kvůli nízkým tržbám ale míří už dříve na HBO Max. Těšit se můžeme na Dwayna Johnsona nebo Pierce Brosnana!


Autor: Warner Bros.

Black Adam na HBO Max zamíří už 16. prosince.

Lovci pokladů: Na hraně historie

Pamatujete na dva filmy o Lovcích pokladů, ve kterých se objevil Nicolas Cage? Po letech se dočkají pokračování. Nový seriál se zaměří na mladou Jess Valenzuelu, která získá indicie a stopy k prastarému pokladu. S partou přátel se následně vydává na dobrodružnou cestu, na jejímž konci může být kromě objevu cenných artefaktů i zjištění o Jessině rodině!


Autor: Disney+

Poklady začneme na Disney+ hledat 14. prosince.

  • Našli jste v článku chybu?