HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Netflixovský velkofilm, návrat vymítače a příběh legendárního klanu

Zdroj: Netflix, SPI Films
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 18. července?

Vymítač Boner

Polský všeuměl Bartosz Walazsek po třech sériích Vymítače změnil název seriálu na Vymítač Boner a dvě další řady konečně posílá i na tuzemský Netflix. V satirickém animáku pro dospělé se opět setkáme s Bogdanem Bonerem, sarkastickým exorcistou, který netrefí cíl z dvou metrů a nepřežije den bez vodky. Boner spolu se svými spojenci, tedy s pobočníkem Marcinkem, dobrým démonem Dominem a pekelně sexy knězem Natanem musí znovu čelit moci samotného pekla a jeho vládce Belzedupa. Povede se této nesourodé partičce zastavit Armagedon? Nevíme, ale jistě půjde o vskutku pekelnou jízdu!

Foto: Netflix, SPI Film Studio

Boner se na Netflix vrátí 20. července.

Jurský svět: Křídový kemp

Závěr filmové trilogie Jurského světa máme zdárně za sebou, do světa dinosaurů se ale můžeme znovu vrátit poslední sérií Křídového kempu. V něm se vrací hrdinové předchozích řad, kteří po minulém dobrodružství s nebezpečnými dilophosaury musí čelit celé řadě dalších prehistorických potvor. Úplně poprvé se v rámci ,jurské‘ série objeví jeden z obávaných predátorů období Triasu Nothosaurus. Zvládnou naši hrdinové v nebezpečném světě plném monster přežít?

Foto: Netflix

Poslední série dinosaurů na Netflix dorazí 21. července.

The Gray Man

Bratři Anthony a Joe Russoové společně připravili už řadu projektů. Úspěchy slavili se seriálem Zpátky do školy, a hlavně s marvelovskými velkofilmy. Nyní mají podepsanou smlouvu s Netflixem, na kterém brzy uvedou jeho vůbec nejdražší film. The Gray Man vychází z knihy Marka Greaneyho a vyšel na více než 200 milionů dolarů. Příběh se zaměřuje na Courta Gentryho (Ryan Gosling), který býval dříve agentem CIA, ale nyní musí čelit elitní partě pod vedením Lloyda Hansena (Chris Evans). Ta hodlá Courta ulovit a neštítí se ani toho hnát se za ním až na konec světa!

Foto: Netflix

Velkofilm, který vznikal i v Praze, uvidíme na Netflixu 22. července

Klan Gucci

Ridley Scott loni do kin uvedl dva snímky, a i když ani jeden z nich neměl výraznější komerční úspěch, oba byly kritiky hodnoceny nadprůměrně. Klan Gucci sleduje příběh italského módního domu a členů prominentní rodiny. Tři desetiletí rodinné historie mapují nejrůznější případy zrady, lží, sexu, a dokonce vražd. Ve Scottově režii pak vystupují hvězdy jako Adam Driver, Lady Gaga, Jeremy Irons, Jared Leto nebo Al Pacino.

Foto: MGM

Honba za láskou

Román Nancy Mitford zaznamenal po válce velký úspěch a patří mezi největší literární díla britské komedie dvacátého století. Adaptace věrně zachycuje příběh dvou sestřenic z prominentních rodin, které v meziválečné Británii dospívají a prožívají svá první milostná dobrodružství. A jelikož jde o taškařici, nechybí ani výrazně komické události.

Foto: BBC

Oba dva projekty aktuálně najdeme na HBO Max.

Smrt na Nilu

Hercule Poirot v podání Kennetha Branagha se vrací v dalším snímku, kde bude opět řešit zapeklitý detektivní případ. Po rozlousknutí Vraždy v Orient Expresu se belgický detektiv vypraví na zatracený Nil, ale ani v prostředí nádherného Egypta si ne a ne odpočinout. Bohatá dědička Linnet Ridgeway je totiž nalezena mrtvá a podezřelý může být kdokoli. Poirot musí využít všech svých schopností, které z něj činí největšího detektiva světa, aby nilský případ rozlouskl. Snímek opět natočil Kenneth Branagh, jenž si rovněž zopakoval hlavní roli. A podobně jako v jedničce ho i tentokráte doplňuje plejáda hollywoodských hvězd, mj. Annette Bening, Russell Brand, Gal Gadot nebo Armie Hammer.

Foto: 20th Century Studios

Ulička přízraků

Guillermo del Toro patří mezi nejžádanější filmaře současného Hollywoodu. V posledních letech si po zisku Oscara plní sny, a i když vytouženou adaptaci Lovecraftova díla dosud neuvedl, remake noirové Uličky přízraků už do kin dostal. Do hlavní role obsadil Bradleyho Coopera, který ztvárnil talentovaného umělce Carlisleho. Carlisle se spolčí s krásnou psychiatričkou (Cate Blanchett) a hodlá coby falešný mentalista podvádět společenskou smetánku. Smyčka se ale postupně utahuje… Vedle ústřední dvojice ve filmu září také Toni Collette, Willem Dafoe nebo Ron Perlman.

Foto: Searchlight Pictures

Oba dva snímky najdeme aktuálně na Disney+.

Správnou nohou vpřed

Malý Josh Dubin konečně přestupuje z domácího vyučování na veřejnou školu. Chlapec s protetickou nohou počítá s tím, že adaptace bude složitější, a chystá se získat si místo v kolektivu. Naštěstí má podporu rodiny i dobrých přátel. Jak jeho první rok dopadne?

Foto: Apple TV+

FIN - tip č.2

Milá rodinná komedie debutuje na Apple TV+ už 22. července.

  • Našli jste v článku chybu?