HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Konec oblíbeného fantasy, vzpomínky na Katrinu nebo upírská komedie

Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 8. srpna?

Zámek a klíč

Sourozenci Lockovi stojí před poslední výzvou a musí naposledy ubránit Klíčov před silami zla. Zámek a klíč totiž svou třetí řadou skončí. Do Lockovic domu přichází nové zlo, vrací se ale také démonický kapitán Gideon, britský důstojník posedlý démonem. Užijte si poslední jízdu.

Foto: Netflix

Zámek a klíč na Netflixu skončí 10. srpna.

DOTA: Dračí krev

Vedle hororového seriálu pokračuje třetí sérií i adaptace oblíbené MOBA hry DOTA. Dračí lovec Davion nadále usiluje o to, aby svět zbavil těch nejnebezpečnějších draků, jaké si jen dokážeme představit. V nové řadě ale musí spojit síly s ostatními hrdiny, protože ho čeká největší hrozba celého DOTY, samotný Terrorblade. Dokáže ho skupina hrdinů udolat?

Foto: Netflix

Další série oblíbeného anime dorazí na Netflix 11. srpna.

Denní směna

Bud Jablonski (Jamie Foxx) působí na první pohled jako nejnudnější člověk na světě. Žije ve městě San Fernando a pracuje jako čistič bazénů. Jenže to je jen zástěrka. Budovy hlavní příjmy plynou z lovu upírů pod záštitou mezinárodní Unie. Když je ale Bud z Unie vyhozen a čelí finančním problémům a také hrozbě, že přijde o své dvě dcerky, musí s podporou staršího lovce Johna Elliotta (Snoop Dogg) získat životní kšeft a vydělat pořádnou škváru. Úkol je to ale přetěžký, neboť sestává z ochrany ustrašeného Setha (Dave Franco). Na Buda tak rázem čeká nejtěžší životní mise!

Foto: Netflix

Akční komedii uvidíme na Netflixu od 12. srpna.

Švindlíř

William Tell (Oscar Isaac) má už své odslouženo. Bojoval v několika klíčových střetech v Iráku a trpí tak nejrůznějšími psychickými problémy. Když potká Cirka (Tye Sheridan) a má možnost pomstít se vysoce postaveným armádním důstojníkům, okamžitě se dává do práce. Musí ale vyhrát pokerový turnaj, což nebude úplně snadné...

Foto: Focus Features

Nejnovější film Paula Schradera najdeme v nabídce HBO Max.

Rakeťák

Legendární hrdina ze série Příběh hraček se představuje ve svém vlastním originu. V hlavní roli sice Tima Allena nahradil Chris Evans a snímek všehovšudy nenabízí nic nového, potěší ale povedená animace a taky nečekaně kvalitní příběh, ve kterém není nouze o povedené vesmírné bitvy a zvraty. Rakeťák po nedávné premiéře přesídlil na Disney+, a my si ho tak můžeme konečně vychutnat i doma.

Foto: Walt Disney Pictures

Spin-off Příběhu hraček najdeme aktuálně na Disney+.

Pět dní v nemocnici Memorial

Hurikán Katrina v roce 2005 zdevastoval jih Spojených států. Po jeho řádění se tisíce lidí octly bez proudu a přístupu ke kvalitní lékařské péči. V kombinaci se spalujícím žárem se jednalo o vskutku vražednou kombinaci. Nový seriál z produkce Applu sleduje tým okolo lékařky Anny Pou (Vera Farmiga), který musí v nejhůře zasaženém New Orleans činit těžká rozhodnutí ve snaze zachránit co nejvíce životů.

Foto: Apple TV+

Nový seriál inspirovaný skutečnými událostmi najdeme na Apple TV+ už 12. srpna.

  • Našli jste v článku chybu?