HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Nové pohádky, mysteriózní horor nebo návrat Santy Clause

13. 11. 2022
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Disney+
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 14. listopadu?

1899

Baran Bo Odar a Jantje Friese prosluli coby tvůrci seriálu Dark a ve spolupráci s Netflixem pokračují nadále. Seriál 1899 nás vezme na palubu lodi, která pluje do Nového světa. Jenže, po cestě narazí cestující na jinou loď a stojí na prahu děsivé záhady. Jak tohle dopadne?


Autor: Netflix

Do roku 1899 se na Netflixu vydáme 17. listopadu.

Piklírna

Oblíbený animovaný seriál z dílny Netflixu se vrací. Speciální tým americké vlády, který zahrnuje také obyvatele Dutozemě nebo mimozemšťany, musí najít cestu z útlaku nového vedení Randa Rileyho a postavit se tajemným černým plášťům, které ve skutečnosti vládnou světu. 


Autor: Netflix

Druhá řada oblíbeného animáku na Netflixu debutuje 18. listopadu.

Snivokraj

Adaptace v zahraničí oblíbeného komiksového stripu od Windsoda McCaye nás vezme do tajemné snové země. Do ní cestuje malá dívka Nemo, která zde potkává obrovitánského netvora (Jason Momoa). Je až ironické, že právě tento netvor může být její jedinou nadějí na záchranu zmizelého otce…


Autor: Netflix

Do země snů zavítáme na Netflixu rovněž 18. listopadu.

Holky z vejšky

Seriál z dílny Mindy Kalling pokračuje. Poté, co se čtyřka kamarádek na Essex College aklimatizovala, je ale čas se především bavit. Pokračují tedy i jejich milostná dobrodružství a nás čeká celá řada vtipných i trapných situací. 


Autor: HBO Max

Další sexuální dobrodružství začínají na HBO Max 18. listopadu.

Santa Clausovi

Klasická komediální trilogie, ve které se Tim Allen proměnil v milovaného Santu, pokračuje formou seriálu. Scott Calvin si uvědomuje, že Santu nemůže dělat věčně, a hledá vhodné nástupce. Rozhodne se tedy prozkoušet svou rodinu a my už teď víme, že nás čeká vplutí do vánoční pohody. 


Autor: Disney+

Za Santovými se na Disney+ vrátíme 16. listopadu.

Prokletá romance

Po dlouhých patnácti letech se snímek Kouzelná romance dočká pokračování. Od svatby Giselle a Roberta uplynulo deset let a zdá se, že jejich štěstí nic nebrání. Když se ale rodinka přestěhuje na Manhattan i se synkem Morganem, zjistí, že v rodné pohádkové Andalasii je něco špatně. Tím začíná další dobrodružství! V hlavních rolích se vrací Amy Adams, Patrick Dempsey a James Marsden. 


Autor: Disney+

Prokletá romance dorazí na Apple TV+ 11. listopadu.

  • Našli jste v článku chybu?