HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Brutální troll, vánoční pohádka a pokračování kultovního fantasy

27. 11. 2022
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 28. listopadu?

Bourák

Bourák (Ivan Trojan) kšeftuje s auty v severočeském Šlukdorfu a chová se pořád jako puberťák. Jeho dceři to vadí, a proto rozjede plán, který se jí ale trochu vymkne z rukou. V bláznivém příběhu se objeví i místní zločinecký boss, Bourákova krásná, ale smutná žena nebo také hvězdná hudební návštěva. A bude to sakra jízda!

Autor: Falcon

Na prozatím poslední film Ondřeje Trojana se na Netflixu těšme 1. prosince.

Kmotr III

Michael Corleone postupně stárne, jeho byznys, který vybudoval za pomoci Toma Hagena a dalších, ale nadále běží. Michael se snaží své kšefty zlegalizovat, navíc začíná usilovat o podporu Vatikánu. Proto za svého nástupce vybere nevlastního synovce Vincenta Manciniho a chce investovat do bank. Jenže, minulost postupně vyplouvá na povrch a na rodinu Corleoneů se valí jedna tragédie za druhou. Vrchol slavné mafiánské ságy nabízí příběhy zrady, smutku i naděje a kromě Ala Pacina v něm excelují také Andy García, Talia Shire nebo Eli Wallach.


Autor: Paramount Pictures

Za Corleoneovými se na Netflixu vypravíme 1. prosince.

Trol

Obrovitánský troll se kdesi na severu Skandinávského pohoří probírá k životu a začíná požírat místní obyvatele. Proti němu vyráží asi ta nejvíce nesourodá parta, která jej hodlá zastavit. Jenže, jak se tahle banda může měřit s kolosální bestií? 


Autor: Netflix

Trolla na Netflixu uvidíme 1. prosince.

Vánoční koleda: Muzikál

Dílo Charlese Dickense je jedním z nejslavnějších vůbec a v historii se dočkalo tisíců zpracování v podobě komiksů, filmů nebo seriálů. Nový animák se opět podívá na Ebenezera Scrooge, lakomce, který prozře. Jelikož se ale jedná o příběh pro děti, bude to tentokrát o poznání méně temná adaptace. Navíc, vzhledem k názvu, nás čeká i dost písniček. Dabing nám tentokrát naservírují přední britské hvězdy jako Luke Evans, James Cosmo nebo Jonathan Pryce.


Autor: Netflix

Vánoční atmosféru se Scroogem na Netflixu nasajeme 2. prosince.

Ti, co prodali fotbalové mistrovství

Světový fotbalový šampionát je v plném proudu a ve světě neutichají kritické hlasy vůči katarskému hostiteli. Pokud patříte mezi kritiky mistrovství, rozhodně by vám neměl uniknout dvoudílný dokument z produkce Discovery, který se věnuje bující korupci uvnitř FIFA a zabývá se tou nejvíce kontroverzní volbou pořadatele v historii.


Autor: Discovery+

Dokument od Discovery najdeme na HBO Max.

UX23

Willow

Pamatujete na legendární pohádku Willow, ve které v osmdesátých zazářil Val Kilmer? Pak vězte, že se snímek konečně dočká pokračování v podobě seriálu od Lucasfilmu a Disney+. Warwick Davis se tedy vrací jako trpasličí mág Willow, který spolu s partou nečekaných hrdinů putuje pohádkovou zemí, aby zachránil svět. V novém pokračování slavného příběhu se objeví také Erin Kellyman, scénář si vzal na starost syn legendárního tvůrce Lawrence Kasdana Jon Kasdan.


Autor: Disney+

Willow na Disney+ odstartuje 30. listopadu.

  • Našli jste v článku chybu?