HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Vánoční marvelovka, finále Andora nebo pokračování Addamsovy rodiny

20. 11. 2022
Doba čtení: 2 minuty
Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info. A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 21. listopadu?

Příběhy vesmíru

Oblíbený vypravěč dokumentárních projektů Morgan Freeman se vrací v novém dokumentu o vesmíru. Respektive o našem vesmíru. Čeká nás exkurze do dějin kosmu, ve které poznáme jeho vznik, formování galaxií a konečně i vznik života na Modré planetě. 

Autor: Netflix

Do dějin kosmu zabrouzdáme na Netflixu 22. listopadu.

Wednesday

Wednesday Addams nastupuje na prestižní Nevermore Academy a hodlá se ve škole prosadit. Zároveň pak musí zjistit tajemství obestírající její rodiče Gomeze a Morticii. Za seriálem stojí Tim Burton a v hlavních rolích se můžeme těšit na Jennu Ortegu, Christinu Ricci nebo Catherine Zetu-Jones.


Autor: Netflix

Na Nevermore se vypravíme na Netflixu 23. listopadu.

Shaq

Ve své době patřil mezi nejpopulárnější sportovce na světě. Shaquille O'Neal dosáhl v basketbalu řady úspěchů. Vyhrál čtyřikrát prestižní NBA a také s americkou reprezentací triumfoval na Olympijských hrách v Atlantě roku 1996. Vedle toho se blýskl i několika filmovými rolemi. Nyní zavzpomíná na celou svoji kariéru v očekávaném dokumentárním seriálu. 


Autor: HBO Max

Shaq odstartuje na HBO Max 23. listopadu.

Andor

Cassian a Melshi uprchli z vězení a dostali se i z obávané planety Narkina 5. Nyní se jejich cesty rozdělily a oba se chystají po galaxii šířit pravdu o imperiálním útlaku. Okolo Casse se ale stahuje imperiální smyčka a jednotky ISB pod vedením Deedry Meero jsou mu na stopě. Vedle toho řeší zásadní problém i senátorka Mon Mothma, o kterou se imperiální bezpečnost rovněž velmi zajímá. Velkolepé finále první série Andora, patrně nejlepšího Star Wars seriálu, je tu!


Autor: Disney+, Lucasfilm

Na poslední díl první série Andora se těšme 23. listopadu.

Strážci galaxie: Vánoční speciál

Peter Quill (Chris Pratt) miluje Vánoce a chce slavný pozemský svátek představit i svým společníkům. Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) a další se mu rozhodnou připravit parádní překvapení – unesou herce Kevina Bacona. Všechno se nějak zvrtne a na tým kosmických hrdinů čeká velké dobrodružství. Snímek slouží jako úplný závěr čtvrté marvelovské fáze.


Autor: Disney+, Marvel Studios

Na Strážce se na Disney+ těšme 25. listopadu.

Echo 3

Na třaskavé hranici Kolumbie a Venezuely zmizí talentovaná vědkyně Amber Chesborough. Její bratr a manžel se vydávají po jejích stopách a ocitají se uprostřed velké guerillové války. Postupně ale oba zjišťují, že Amber skrývá velké tajemství…


Autor: Apple TV+

Na nový akční thriller se těšme na Apple TV+ 23. listopadu.

  • Našli jste v článku chybu?