HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Dřevěný chlapec, hromová láska nebo slavné dojo

4. 9. 2022
Zdroj: Walt Disney Pictures
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru


Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 5. září?

Nedokonalí

Dvacátníci Abbi, Juan a Tilda se účastní jednoho, na první pohled nevinného experimentu. Jenže pokus se zvrhne a všichni tři jsou proměněni v krvelačná monstra. Mládí je pryč a naši noví hrdinové musí najednou plnit náročnou misi. Jejím cílem je ulovit zvrácené vědce, kteří je v monstra proměnili. Hon začíná!

Foto: Netflix

Na nový sci-fi horor se na Netflixu můžeme těšit 8. září.

Cobra Kai

Zloduch Terry Silver pokračuje ve svém šíření brutálního stylu svého doja, což se nelíbí ústředním hrdinům. Daniel LaRusso musí navázat styky s dřívějšími spojenci a pokusit se Silvera zastavit, jinak duch bojových sportů zemře… V hlavních rolích se vrací legendární Ralph Macchio a William Zabka, padoucha Silvera znovu ztvární Thomas Ian Griffith.

Foto: Netflix

Pátá řada jednoho z nejlepších současných seriálů debutuje na Netflixu 9. září.

Tady cesta končí

Brenda nedávno přišla o manžela, proto se vydává s rodinou a přáteli na cestu po americkém středozápadě, aby na zesnulého milovaného naposledy vzpomněli. Jenže po cestě se Brenda zaplete do války gangů a najednou se po její skupině pase lstivý nájemný vrah. Povede se Brendě s rodinou dostat zpět naživu? Očekávaný thriller natočil Milicent Shelton a v hlavních rolích uvidíme Queen Latifah, Ludacrise nebo hereckého veterána Beau Bridgese.

Foto: Netflix

Na nový thriller se na Netflixu můžeme těšit 9. září.

Rick a Morty

Jeden z nejsledovanějších animovaných seriálů posledních let se vrací s šestou sérií. V ní nás podle tvůrců čekají nejšílenější příhody vůbec, ve kterých nebude chybět brutalita, černý humor a oplzlé vtipy. A podle všeho ještě nemíříme ke konci!

Foto: Adult Swim

První tři díly nové řady najdeme 5. září na HBO Max.

Pinocchio

V rámci Disney+ dne se můžeme těšit i na další hraný remake slavné disneyovky. Po Popelce, Dumbovi či Aladinovi je na řadě Pinocchio, který samozřejmě volně vychází z díla Carla Collodiho. I tentokrát se můžeme těšit na osamělého řezbáře Geppetta, který si vyřeže loutku Pinocchia, jíž Modrá víla vdechne život. Klasický příběh v novém hávu nabídne řadu písniček z animované disneyovky a také hvězdné herecké obsazení ve složení Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt nebo Luke Evans.

Foto: Walt Disney Pictures

I na dřevěného chlapce se na Disney+ můžeme těšit 8. září.

Thor: Láska jako hrom

Poslední marvelovka se po několika odkladech také konečně vydává na Disney+. Čtvrtý Thor je pro mnohé fanoušky zklamáním a odklonem od vpravdě shakespearovské atmosféry prvního dílu, i tak se ale jedná stále o film, který je nutné vidět k další orientaci v MCU. Proti Thorovi se tentokráte postaví mocný Gorr, řezník bohů, který nespočine, dokud nevyvraždí všechna božstva v multivesmíru. Thor ale získá spojence v podobě své ex Jane Foster, ze které se stala Mocná Thor, spolehnout se dále může i na Valkýru nebo Korga. Boj s Gorrem začíná a jde vpravdě o budoucnost bohů!

Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Thor zahřmí na Disney+ rovněž 8. září.

  • Našli jste v článku chybu?